Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myszunia dokładnie ale to pilnowanie już nic niedaje bo wiesz hotele zarabiają... A te gorsze to nawet w samochodach pod clubem. Mam dwie kuzynki mają po 15 i 14lat i opowiadają mi jak to 13latki i mlodsze puszczają się z starymi prykami i mają za to kasiurke. Okrutne ale prawdziwe.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to swego czasu ... a okolo miejwiecej 3 lat temu czesto balowalam ze znajomymi po dyskotekach w Warszawie i nie mam zadnej znajomej oprocz jednej z liceum ktora by zrobila laske facetowi przed chwila poznanemu. Moze dlatego mi w to ciezko uwierzyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laske jak laske ale one idą na całość. Chcą pokazać jakie są fajne a niektóre poprostu to lubią. Mam kolege którego jedna moja znajoma wyciągneła za dyskoteke na dżigi-dżigi. On poszedł rozebrał ją popatrzał i powiedział " Już mi się odechciało". Durzo chłopaków z tego niekorzytsa ale wielu też korzysta przy każdej okazji. Kilka razy rozmawiałam z kimś nowo poznanym na imprezie i ten ktoś chciał się znowu umuwić na pifffko. Tylko jak co do czego przyszło to np usłyszałam " Wiesz ja tak za darmo tyle jechac niebęde, jeśli może byś to i to, to bym przyjechał" Pfff odrazu takich olewałam. Są niestety takie co korzystają a faceci potrawią być beszczelni i odraz powiedzieć wprost o co im chodzi żeby czasami panna sobie nadziei nierobiła.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha wiesz jaką opinię mamy MY POLKI przez takie dziewczyny, szczególnie w krajach anglosaskich? Laski łatwe, puszczające się, lecące na obcokrajowców. Jeszcze niecały rok temu, kiedy razem ze znajomymi, i wówczas z moim przyszłym mężem poszliśmy do klubu podszedł do Nas Anglik z kumplem i otwarcie zapytał czy któraś z Nas chce się "pobzykać" za drinka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie co...Tak czytając Wasze posty muszę Wam przyznać rację...Znam multum dziewczyn w moim wieku i kilka lat starszych które zrobią wszystko dla dobrej zabawy...Pewna małpa która dobrze jest mi znana na ognisku bzykneła się z chłopakiem który był zajęty co więcej zna jego dziewczyne i wiedziała że nie jest sam...U nas teraz jest moda na głupie nastoletnie (przepraszam za brzydkie słownictwo) cizie które zrobią wszystko za kilka głębszych i kawałęk pizzy...A są też takie że jeżeli gość ma fajną brykę to nie ważne czy charakter im się podoba i wygląd ważne że ma 200 na zegarze...Puste lale z biustem i tyłkiem na wierzchu...Tak wyrabia się opinia o Polkach a co najgorsze o nastoletnich dziewczynach...Bezsensu ... I potem patrząc na dziewczyny w moim wieku myśli się że to głupie gówniary dające dupy za byle co... Wrrr...Pozabijałabym lalunie... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emocje, emocjami, ale ja proszę o jeden ton niżej i troszkę wyluzowania w słownictwie. Podziękował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężki temat o takich nastolatkach, które myślą, że świat opiera się tylko na sexie i brykach. Znam przypadek, gdzie dziewczyna poleciała na kolesia tzn sory na jego auto, zakochała się potem jakoś w gostku i co i wpadli. A mężczyzna okazał się bez wykształcenia, stary, brzydki i w ogóle wszystko co blee.eee Teraz tylko płacz i tragedia, bo żyć z nim nie chce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żyć razem nie trzeba, ale wspólna pamiątka w postaci dzidziusia pozostanie. A można sobie życie inaczej ułożyć...czasem takie dziewczyny nie mają skąd brać wzorców. Ale to ciężki temat. Jedna robi to dla kasy, inna z przekory, a inna z głupoty. Niestety, rzadko myślą o tym co robią i co pomyślą o nich inni. Niby opinia nie jest ważna, ale jednak większość osób zwraca na to uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedy sobie pomyślę, że niektóre z tych dziewczyn póżniej wyżywają się na tych biednych dzieciach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niektóre z nich nie zasługują na to by być matkami dzieci, którymi obdarzył je los. Takie jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group