Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia_18 moze twoi rodzice nie sa ... ja tak strzelalam bo po wypowiedziach czuc wiekszy nacisk spoleczny.
Moim rodzice sa staroswieccy i nie widze problemu do przyznania sie ze ja tez tak mysle jak oni.
Mysle jednak jak Fever ze powinnas poczekac puki co. Jesli twojemu chlopakowi sie nie spieszy i ty nie do konca potrafisz sie porzekonac to nic na sile. Potem moze byc zal. Bo to jest jednak wazna decyzja. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha napisał:
Kinia_18 moze twoi rodzice nie sa ... ja tak strzelalam bo po wypowiedziach czuc wiekszy nacisk spoleczny.
Moim rodzice sa staroswieccy i nie widze problemu do przyznania sie ze ja tez tak mysle jak oni.
Mysle jednak jak Fever ze powinnas poczekac puki co. Jesli twojemu chlopakowi sie nie spieszy i ty nie do konca potrafisz sie porzekonac to nic na sile. Potem moze byc zal. Bo to jest jednak wazna decyzja. Smile


Dokładnie...ja ze swoją dziewczyną przygotowywaliśmy się do tego jakiś rok czasu, cały czas rozmowy itp i powiem Ci, że chcieć się chciało, ale to raczej nie było pożądanie tylko chęć spróbowania jak to na prawdę jest i doszliśmy do wniosku, że musimy dojrzeć do tej decyzji i jakoś samo to wyjdzie :] No i w końcu się stało, szczerze nie wiem jak, ale oboje wiedzieliśmy, że jest to właśnie ten dzień - udało się i było cudownie :] teraz nie możemy bez tego żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
landr_yna



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po 4 latach i jeszcze nic?Podziwiam. Ja z moim facetem zaczeliśmy coś myślec o sexie po hmm 4 może 5 miesiącach bycia ze sobą a zrobiliśmy to po 5 z hakiem.. ale rozmawialiśmy o tym najpierw troche nieśmiało. wcześniej były pieszczoty i to w dużej ilości, przytulanki, przyzywczajenie do swoich ciał i coś w stylu oswojenia się ze wstydem zw z nagością itp. Wspólna noc i tak wielka rządza zrobiły swoje:) Kochaliśmy się prawie całą noc (może bez orgazmowych fajerwerków z mojej strony ale mój misiek był w 7niebie:)) korzystając tylko z prezerwatyw i żadna nie pękła ani nic w tym stylu. Też chciałam tabletki ale po wizycie u gina(całkiem rutynowej) okazało się że nie moge póki co brać. Teraz uważam, że tabletki to dobra sprawa ale dla tych którzy kochają się codziennie/bardzo często. Gumki dobra rzecz tylko uważaj przy zakładaniu żeby np nie uszkodzić paznokciem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fever popieram Very Happy Jak już się w to wdepnie ciężko bez tego wytrzymać Laughing Mnie nigdy do tego nie ciągneło...Jednak chodziłam z chłopakiem pół roku i przyszedł taki dzień że wyszło jak wyszło...Niestety kilka miesięcy później historia pięknej miłości się skończyła...Mam teraz nowego chłopaka i nie twierdzę że nie chcę bo czasem chęć jest...Ale opory są bo nie jestem z nim wystarczająco długo...Czas wszystko wyjaśni...Przychodzi taka chwila że niepewność znika i poprostu się czuje że to ten dzień i wtedy to się stanie SmileSmile Nie ma co się spieszyć Wink Pozdrawiam Laughing
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Justysiaaa napisał:
Fever popieram Very Happy Jak już się w to wdepnie ciężko bez tego wytrzymać Laughing Mnie nigdy do tego nie ciągneło...Jednak chodziłam z chłopakiem pół roku i przyszedł taki dzień że wyszło jak wyszło...Niestety kilka miesięcy później historia pięknej miłości się skończyła...Mam teraz nowego chłopaka i nie twierdzę że nie chcę bo czasem chęć jest...Ale opory są bo nie jestem z nim wystarczająco długo...Czas wszystko wyjaśni...Przychodzi taka chwila że niepewność znika i poprostu się czuje że to ten dzień i wtedy to się stanie SmileSmile Nie ma co się spieszyć Wink Pozdrawiam Laughing


No właśnie Justysiaa bardzo dobrze piszesz :] ja Ciebie również popieram Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem z chlopakiem prawie 7 miesiecy. a zaczelismy sie przyzwyczajac do swoich cial bo tygodniu. wstyd mialam ogromny ale pozniej bylo ok. zaczelismy sie kochac bodajrze po 3 tygodniach. i teraz to prawie co dziennie.ale bez seksu da sie zyc . to jest pewne. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justysiaaa



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 154

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że da się żyć...Nie jeden człowiek na tym świecie tego nie robi i jakoś żyje Smile Ale jednak czasem tego zbliżenia brakuje...Tej miłości, bliskości, uczucia że ktoś Cię potrzebuje itd Smile To fajna sprawa ten seks Laughing Laughing Tylko szkoda, że z takiej przyjemności jest tyle "niechcianych" maleństw które na świat wcale się nie prosiły ... Evil or Very Mad Ten świat to jest okrutny no ale cóż...Trzeba uwarzać Smile Chcąc nie chcąc TE sprawy są bardzo przyjemne Wink
_________________
Miłość to zaufanie, odsłonięcie swoich słabości, oddanie swojego szczęścia w ręce drugiej osoby...Kocham Cię...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kobiety troche inaczej patrza na to niz mezczyzni

srednio mezczyzna w wieku rozrodczym musi sobie sposcic raz na jakis tydzien o ile sie nie myle ...

w zaleznosci wszystko czy masturbacje traktujemy jako seks... to czlowiek( bo meczyczni to podobno tez ludzie ) moze wytrzymac troche czasu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może i może Wink Pytanie tylko czy chce Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wsumie ciekawe czy jeśli na jakiś czas powiedzmy 3tyg zaprzestanie się współżycia szanse na zdrade się zwiększają. Albo czy jeśli nasz partner lub my wyjezdżamy na dłuższy czas czy z góry trzeba zakładać że dojdzie do zdrady? Bo miłość to jedno a seks to drugie niekoniecznie musi się łączyć. Z autopsji wiem że prezeważnie do tej zdrady dochodzi ale tak waszym zdaniem czy faceci zawsze myślą o tym żeby tylko zaspokoić swoje potrzeby? Wsumie znam przypadki w których w podobnej sytuacji dochodziło do zdrady ale znam takie w których nie dochodziło. Co prawda te drugie żadziej ale się zdarzaly. czy to może my kobiety tak bardzo nisko oceniamy facetów i myślimy że z regóły chodzi im o seks?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group