Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:22 pm    Temat postu: Czy warto się kochać? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam poważny problem, jestem z moim chłopakiem już 4 lata, chodzimy ze sobą od 15 roku życia. Ostatnio dużo myślimy o rozpoczęciu współżycia. Czy to coś złego? Sama nie wiem czy powinnam. Chciałabym to zrobić, ale boję się i nie samego seksu a jego konsekwencji. Mam ogromny lęk przed zajściem w ciążę. Mój chłopak nie namawia mnie do współżycia i nie wywiera na mnie żadnych presji. Z jednej strony chcę się z nim Kochać a z drugiej stoi strach. Jak mam go pokonać?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie jeśli chodzi o moje obawy. Wiem jedno...jeżeli mam jakiekolwiek wątpliwości - czekam. To, że jesteście razem tak długo świadczy o tym, że to poważna więź i coś ważnego Was łączy. Chcę się kochać Z chłopakiem, a nie PRZEZ niego lub DLA niego. Mój misiak nie nalega, chociaż widzę, że bardzo by tego chciał. Jednak ja czekam i planuję wizytę u lekarza przed naszym pierwszym razem. Będę spokojniejsza jeśli chodzi o ciążę itd. Jeżeli masz oparcie w swoim ukochanym i wiesz, że to z nim chcesz się kochać to poczekaj na odpowiednią chwilę Smile On poczeka na Ciebie aż będziesz gotowa. Ale jeżeli czujesz, że nie chcesz tego teraz to nie rób nic na siłę. Życzę powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fakt jest faktem, że gdyby nie obawa przed ciążą już dawno bym to zrobiła, ale coś mnie kusi w tamtą stronę, ponieważ umówiłam się do ginekologa. Ja wiem, że ten związek jest naprawdę na poważnie, myślimy też o zaręczynach. Wiem, że jedno i drugie do niczego nie zobowiązuje. Myślisz, że po wizycie u ginekologa i odpowiednim zabezpieczeniu nie grozi mi zajście w ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W innym dziale możesz poczytać o zabezpieczeniach, ale wizyta u ginekologa powinna rozwiać Twoje wątpliwości. Jeżeli np. będziesz przyjmować tabletki zgodnie z instrukcją, o odpowiednim czasie itd to nie ma powodów do obaw. Ja kiedyś miałam absurdalne lęki, ale poczytałam o tym i jestem spokojniejsza. Najważniejsze jest odpowiedzialne podejście do sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Zamiast panikować powinnam podejść do sprawy z głową. Tak żebym później niczego nie żałowała. Dużo pomagają też pieszczoty w łóżku, one delikatnie zbliżają do seksu i przestaje być on taki straszny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To świetna okazja do poznania swoich ciał i wzajemnych potrzeb. Osobiście nie wyobrażam sobie uprawiania seksu od tak, bez wcześniejszego „treningu”. Może dla bardziej doświadczonych osób jest to bez różnicy, ale widok nagiego mężczyzny dla niedoświadczonej młodej kobiety może być na początku szokujący. Ale jeżeli partner jest wyrozumiały i kochający to te chwile mogą być piękne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Princess



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panika jest tu w ogole nie wskazana. Pamietaj ze przez nia tracisz cala przyjemnosc jaka czerpie sie z seksu i pieszczot
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GrMila



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak. A pieszczoty sa dobra droga do nauczenia sie rozluznienia. Bo wiecie od tak od razu zaczac sie kochac to nie jest przyjemnosc. Dziewczyna jest stremowana i nie wie jak sie zachowac... i napewno tez wtedy odczuwa wiekszy bol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Princess



Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co jesli mimo zabezpieczen sie wpadnie? czy tabletki sa jedynym srodkiem zabezpieczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież masz gumki, tabsy i inne. Jak wpadniesz to możesz wziąć tabletkę "po"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group