Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy warto się kochać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale najgorsze jest to, że takim się nie odbiera Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 2:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a no wlasnie ... rozpoczecie zycia seksualnego nieodlacznie laczy sie z ciaza wiec moze dlatego nie rozumiem plycizny pojscia z kolesiem do lozka po kilku godzinach znajomosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też tego nie rozumiem, ale tak się niestety dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bo kochane jeśli dziewczyna ma troche oleju w głowie to niepujzie. A faceci i tak póxniej wolą normalne dziewczyny których nie ... połowa miasta. Ja znam taką agentke która sama wypisywała do chłopaka swojej przyjeciółki co to ona z nim niebędzie wyrabiać jak się spotkają. A to że panienki na auta lecą to już wogóle przeginka że ho,ho. Niby niemają skąd brać autorytetu to czerpią go z jakiejś DODY czyli słodka idiotka ze wszystkim na wierzchu, one chyba myślą że ona jest taka naprawde a nie robi to pod publike żeby na takich właśnie id... zarobić kase.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 8:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ja poznalam swego obecnego xchlopca. Mialam wtedy 18 lat to jak spytal sie czy uprawialam kiedys seks a ja powiedzialam mu ze nie to byl zdziwiony i to bardzo... Rolling Eyes
Powrót do góry
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koleżanka mojego kuzyna mnie dziś oświeciła - to wstyd być dziewicą mając 16 lat :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to ten ostatni przypadek znam ... moja kolezanka na studiach byla jeszcze dziewica majac 21 lat i wstydzila sie powiedziec o tym swojemu chlopakowi ... jak to zrobila to powiedziala mi ale zakazala mi mowic bo uwazala ze bedzie jej ciezko mu spojrzec w oczy Razz

Tzn 21 to moze nie 16 ale to swiadczy ze naprawde musiala sie wstydzic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem takiego podejścia. Wydaje mi się, że to zależy od chłopaka, na którego się trafi. Jeżeli jest czuły, kochający i nie zależy mu tylko jednym to nie będzie robił problemów z tego, że dziewczyna jest dziewicą. Tylko ograniczeni kolesie tak robią. Facet doceni prawdę i szczerość. Mój to rozumie, szanuje mnie i moją decyzję. Nie chcę tego jeszcze robić i nie ma problemu. I nie jest to też dla mnie powód do wstydu. A jeżeli dziewczyna robi to w wieku 16 lat dla szpanu, to naprawdę mi jej żal... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

16lat? Jak na dzisiejsze realia to i tak durzo, przeważnie dohodzi do tego jak mają 13-14
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że są szesnastolatki w pełni gotowe do rozpoczęcia współżycia, tak samo jak dziewiętnastolatki, które nie są jeszcze wystarczająco dojrzałe.

Wszystko jest kwestią indywidualną, i ja jako facet ani nie patrzę krzywo na dwudziestoletnią dziewicę, ani na rozdziewiczoną 16-latkę. Może zabrzmię "miękko" jak na faceta, ale podstawa to robić to z miłości i tak naprawdę to się liczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group