Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale przeciez nie bylo stosunku.... tylko jakos ze 4 razy w miesiacu petting, ale ja bylam pieszczona przed wytryskiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki pomylka .. ile dni minelo od sytuacji Smile Z rozpedu uzylam zwrotu stosunku.

Nie nie ma mowy o ciazy. MOzesz spac spokojnie. Prawdopodobnie stres bierze górę stad spozniona miesiaczka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dr Marcin



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciąża = wprowadzenie nasienia

Petting w żaden sposób nie może doprowadzić do ciąży. Nawet wprowadzenie nasienia na palcu czy przez ubranie nie powoduje ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dr Marcin napisał:
Petting w żaden sposób nie może doprowadzić do ciąży.

taaaaa, jasne...
świeża sperma+ dni płodne może równać się = ciąża.
oczywiście- przez ubranie odpada.
mam koleżankę, która właśnie w ten sposób zaszła w ciążę. i od lekarza dowiedziała się, że nie ona pierwsza i nie ostatnia... Rolling Eyes dla pewności była u trzech różnych lekarzy- wszyscy mówili tak samo.
więc lepiej uważać.

janinka no Ty w ciąży nie będziesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% z Gosia85 jeśli dziewczyna ma dni płodne a świeża sperma zostanie wprowadzona na palcach to ciazy nie mozna nigdy wykluczyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj Dr Marcin śmiałe poglądy;). Proponuje uważać bo nie jedna osoba tak mówiła a teraz z wózkiem chodzi. Oczywiście nie mówimy o pieszczotach w ubraniu;)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dr Marcin



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyne przypadki zajścia w ciąże przez petting to takie w których wytrysk nasienia był bezpośrednio na narządy płciowe kobiety. Oczywiście jeśli od razu po wytrysku przeniesiemy sperme do pochwy jest ryzyko ciąży lecz bardzo małe.


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I właśnie o tym ryzyku mówimy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a skad TY taki madry? studiujesz medycyne? czy juz po studiach?...
samo DR przy niku nie swiadczy o tym ze masz duza wiedze..
ja tez moge byc dr wind of hope i kto mi uwierzy ze słowa pochadzace od "dr" sa wiarygodniejsze niz zwykłego usera... Neutral...
marcin kazda wypowiedz nalezałoby poprzec własnym doswiadczeniem a nie suchymi inf z ksiazek...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rano zrobilam test, 1 kreska, wiec czekam dalej... jesli nie dostane do poniedzialku, to pojde na badanie z krwi a we wtorek mam wizyte u ginekologa. Trzymajcie kciuki

Dodano po 2 godzinach 31 minutach:

niestety nie wytrzymalam czekania.... poszlam na badanie bet hcg... jutro ok 12 wszystko bedzie wiadomo.....trzymajcie kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 6 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group