Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 1:35 pm    Temat postu: Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do dalszej dyskusji
_________________
Jestem mamą Wink))



Ostatnio zmieniony przez tosia81 dnia Wto Kwi 06, 2010 8:22 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Isztar2



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie. miedzy moim nowym partnerem a mna doszlo z soboty na niedziele do pettingu. Partner wkładal palce do mojej pochwy. Co jakis czas dotykal reka swojego penisa, przesuwajac nia w gore i w dol a potem znowu zajmowal sie mna. Nie doszlo do zadnego wytrysku. Martwi mnie jednak fakt, ze jak ja dotykalam jego penisa to czulam chyba ten plyn prejakuat. Czy jesli on jakims cudem wprowadzil ten plyn do pochwy to mam obawiac sie ciazy??
nie wiem jakie mam cykle bo 3 miesiace temu odstawilam tabletki. w niedziele zaczelam brac na nowo tabletki, nie czekajac na okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm w innych swoich postach pisałaś ,że wróciłaś do brania tabletek ale niestety zrobiłaś to w najbardziej dziwaczny sposób. Wzięłaś bez okresu później odstawiłas...organizm mógł sfiksować i niestety antykoncepcja według mnie może być zawodna przynajmniej przez pierwszy miesiąc wiec nie eksperymentuj bez zabezpieczenia.
Plemniki w tym płynie są bezpośrednio przed wytryskiem, wiec jesli do niego nie doszło to nie masz czego się obawiać
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Isztar2



Dołączył: 28 Paź 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wzielam bez okresu bo jestem pewna ze przez te dwie wczesniejsze tabletki co wzielam 3 tygodnie temu i pozniejsze krawienie z odstawienia ich, nie dostalabym juz okresu w pazdzierniku i przez to niewiadomo po jakims czasie by sie pojawil, wiec nie chcialam czekac...tabletki bralam dluugo i dopiero jak zaczelam brac mialam kontakty intymne. Nigdy nie robilam nic bez tabletek, dlatego moja panika jest tym faktem teraz spotegowana.
nie mialam zamiaru eksperymentowac bez zabezpieczenia, nie zgodzilam sie na zadnej wkladanie penisa we mnie i wyciaganie no ale nie pomyslalam widac w 100% rozsadnie jesli chodzi o ten plyn.
mam nadzieje ze faktycznie nic z tego nie bedzie Sad

i wiem na pewno ze zapamietam ten okres bez tabletek do konca zycia Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mister199



Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 6:07 pm    Temat postu: Petting - problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczów otóż... wczoraj z moją dziewczyna uprawiałem petting, najpierw ona mnie doprowadziła , mialem slipki wilgotne wiadomo od czego, poszedłem do wc noi zakładając wilgotne slipki mogły zostać plemniki na ręce? szczerze powiedziawszy nawet nie miałem wilgotnej / mokrej ręki w ogóle ... potem wiadomo troche tv itd. takie sprawy... posiedzieliśmy itd. z 1 h i po tym wszystkim zrobiłem dziewczynie ( palcówkę ) - dziewczyna miała śluz w pochwie... po prostu pisze ze spokoju duszy ... raczej w takie cuda nie wierze ale warto sie upewnić... proszę nie wyśmiewać sie... po prostu niepokoje sie!

Marcin


--- Pisz w odpowiednich tematach bo robi sie bałagan na forum. Korzystaj z opcji "szukaj" to ułatwi sprawę ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twoja niewczyna nie jest w ciazy, nie da sie w ten sposob zajsc w ciaze - jest od tego odpowiedni dzial, tam mozesz poczytac o tym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mister199 po godzinie plemniki nie mialy prawa "przetrwac". Ciazy z tegop nie bedzie, na przyszlosc radze jednak uwazac z takimi rzeczami i po pettingu, kontakcie ze sperma radze MYC RĘCE!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martenicja



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie Wink
Uprawiałam petting z moim mężczyzną w dni płodne tzn. 28.10 miałam miesiączkę, a 14.11 się zabawialiśmy, po 40 h zażyłam Escapelle, jaka jest szansa, że mogę być w ciąży?
Bardzo proszę o szybką odpowiedż,
Pozdrawiam.

---Pisz w odpowiednich tematach---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Martenicja nie ma szans. W przypadku pettingu mozliwosc zajscia w ciaze jest mala, a jesli zazylas escapelle to szanse sa zerowe
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martenicja



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że powinnam zrobić test, bądż badanie krwi?
A właśnie powiedz mi jak najlepiej zabezpieczyć się podczas pettingu, bo tabletek jeszcze niestety nie biorę, a nie wiem czy powinnam ufać prezerwatywie + globulce.
I tak jeszcze się zastanawiam czy przez Escapelle nie rozregulował mi się cykl, bo chciałabym w sobotę właśnie zabawić się z chłopakiem, ale nie wiem co dzieje się z moim organizmem.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group