Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy.
moze zdarzyc sie ze własnie kropelka wystarczy do zapłodnienia.
sluz płodny to raj dla plemnikow..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sperma była na czlonku już od kilku minut . A zdarzały sie takie przypadki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a skad ja moge wiedziec? nie prowadze statystyk.
mowie ze istnieje taka szansa.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak pytam tylko. Jesteś doświadczona na forum, odpowiadałaś na wiele postów więc myślałem, że skojarzysz czy zdarzyła się taka "wpadka"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stevemajster napisał:
tak pytam tylko. Jesteś doświadczona na forum

oj juz bez przesady.
jesli tak bardzo Cie to interesuje to pamietam ze na forum był jeden przypadek ze dziewczyna zaszła w ciaze przez ..palec Neutral.
wiecej nic takiego nie słyszałam..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on1234



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 31, 2012 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema! mam problem. Było tak: rano sie masturbowałem, doszło do wytrysku, pózniej brało prysznic i dokładnie sie umyłem, w ciągu dnia 3-4 razy oddawałem mocz, wieczorem była impreza, byłem z dziewczyną no i poszliśmy sie w pewnym momencie przejsc. Był to 10 dzień jej 28 dniowego cyklu. Pierwsze seks oralny, ja byłem stroną bierną cały czas, dotykała członka rekami, wiadomo robótka ręczna, o finale nawet nie było mowy, musiałoby to trwać jeszcze z godzine chyba:) ale mógł się dostac jej na ręce preejakulat, choć też nie jestem pewny czy się wydzielił. Po chwili poszlismy dalej i trzymalismy się za rece, po kilku minutach to ja byłem stroną czynna peetingu. Czy mogłem przeniesc plemniki z jej ręki na moją a następnie do pochwy? Aaa i jeszcze do tego mogłem mieć trochę przybrudzone ręce(pot, wódka, kurz...wiem że to było głupie ze z przybrudzonymi łapami sie pchałem tam gdzie nie trzeba). proszę o szybką i rzetelną odpowiedz,bo zwariuje. Już chyba mam jakieś fanaberie;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciąży z tego nie będzie, ale następnym razem ręce miej czyste.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tricolor



Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam szanownych użytkowników,
Mam kilka pytań związanych z sytuacją, przez którą aktualnie przechodzę Smile
Petting, petting, petting... Ile forów w internecie tyle teorii.
Jesteśmy z dziewczyną już bardzo długo ale wspólną decyzją jeszcze nie chcemy współżyć dlatego ta forma rozładowania napięcia seksualnego zdecydowanie nam wystarcza.
Odbywa się to zawsze bardzo higienicznie tj. nie wyobrażam sobie sytuacji żeby plemniki mogły dostać się w okolice narządu rozrodczego mojej dziewczyny bo mamy wypracowaną formę pieszczot: najpierw ona później ja.
22 dnia jej cyklu (które bywają bardzo różne, ostatnio w granicy 30-35) uprawialiśmy petting, było sucho więc wydaje mi się że dni niepłodne.
Wczoraj rano, czyli w zasadzie w terminie miesiączki, dziewczyna dostała krwawienia, które po południu przemieniło się w brązową wydzieline z małymi kawałkami 'czegoś'. Jak sama mówi wszystkie objawy comiesięczne się pojawiły, bolące piersi itd.
Jak już gdzieś czytałem tego typu krwawienia są objawami ciąży ale... no własnie, higieniczny petting (zawsze umyte ręce, brak możliwości kontaktu nasienia z narządami itp.) powinien wykluczyć wszelkie niechciane sytuacje.
Trochę się boję dlatego wolę zapytać o jakieś rady, wskazówki.
Po weekendzie pewnie będzie wizyta u ginekologa i wszystko się wyjaśni jednak zżera mnie stres.
Co to może być?
W zeszłym miesiącu była na wakacjach za granicą jednak miesiączka pojawiła się tak jak zawsze, więc wykluczam jakąś wakacyjną infekcję.
Z góry dziękuję za odpowiedzi,
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tricolor a moze to nadzerka?
napewno nie ciaza.

wizyta u gin jak najbardziej na miejscu Smile
nie masz co sie martwic.

ja nie widze szans na ciaze z Waszego pettingu Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tricolor



Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tricolor a moze to nadzerka?
napewno nie ciaza.

wizyta u gin jak najbardziej na miejscu Smile
nie masz co sie martwic.

ja nie widze szans na ciaze z Waszego pettingu Wink


Hmm... Ostatnia wizyta u ginekologa była jakieś 1,5 roku temu, wtedy pamiętam, że ginekolog mówiła coś o bardzo małej macicy ale wszystko pozostałe było okej. Czy nadżerka to sprawa, która może wyjść nagle?

Poza tym ta [nie]regularność miesiączek, ciężko wyliczyć cokolwiek bo raz 29-dniowy cykl, następnym razem 35-dniowy, zdarzały się i takie 43-dniowe.
Bądź człowieku chłopakiem idealnym i próbuj z tych cykli 'cokolwiek' wyliczyć Smile
Generalnie to dzisiaj kolejny dzień bez zmian czyli tak jak wczoraj i przedwczoraj.
Ja się denerwuję, ona w ogóle Smile
Czasem mam urojone wrażenie że plemniki to rambo, które są nieśmiertelne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group