Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka no przynajmniej bedziesz miala "namacalnie" wynik ze nie jestes w ciazy. Spokojnie nic z bety nie wyjdzie bo ni ema mozliwosci zebys byla w ciazy. Spokojnie czekaj na okres.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi pewnie masz racje, ale i tak sie boje... staram sie sobie tlumaczyc, ze sa marne szanse, ale i tak bardzo sie boje, ze beta wyjdzie pozytywna.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nie chce teraz dziecka... przeciez robie wszystko, zeby w ciazy nie byc....


Przeczytaj REGULAMIN Forum

Max 3 emotki obok siebie! / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka a myslalas o tym ze nawet na taka forme pieszczot nie jestes gotowa? Ile masz lat?

Taki lek jest oznaka ze gotowa nie jestes na takie cos... bo to ma byc przyjemnosc a nie trauma po kaszdej sytuacji i robienie badan... bo nie o to w tym chodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lat mam sporo, bo ponad 20..... we wtorek ide do ginekologa po tabletki, o ile oczywiscie beta pokaze wynik ujemny....trzymajcie kciuki, plisssss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj dziewczyno dziewczyno.. jak masz taka fobie to obawiam sie ze nawet tabletki ci nie pomoga - bo bedziesz sobie dalej wkrecala, ze moze nie dzialaja :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzis jest 30 dzien mojego cyklu ( standardowa jego dlugosc to 29) dzis odebralam wyniki na obecnosc beta hcg ( < 0,1) wiec domyslam sie,z e wynik jest ujemny.... a jesli bylaby ciaza to juz by cos pokazalo, prawda???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka tak. w ciąży nie jesteś Smile
czekaj spokojnie na okres i idź do gina po jakieś zabezpieczenie.
i nie panikuj bo jeszcze bardziej opóźni Ci się okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki, mysle, ze 2 dni po spodziewanym okresie wynik bylby wyzszy, prawda???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 15, 2010 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka 100% bylby wyzszy wynik bety jednoznacznie wskazuje ze w ciazy nie jestes.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzis 33 dzien cyklu, a okresu jak nie bylo tak nie ma... i nic sie nie zanosi, ze przyjdze... moze fakt, ze to 2 cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych...stad to opoznienia.... ciaze wykluczam ( nie bylo seksu, poza tym beta <0,1) chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac... w koncu musi przyjsc, prawda???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 7 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group