Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sadze zeby byla taka potrzeba, bo ciazy z tego nie bedzie.

Podczas pettingu wystarczy zachowac ostroznosc zeby sperma nie dostala sie do pochwy i jej okolic. Wiec sadze ze zwykla prezerwatywa 100% wystarczy. No globulka + prezerwatywa to w czasie stosunku.

Tabletka moze rozregulowac cykl bo jest to duza dawka hormonow wiec radze uwazac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martenicja



Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli po prostu będę uważała, ale chyba i tak pokuszę się na Patentex Oval, bo już wystarczająco się zestresowałam ... proszę mi jeszcze powiedzieć, jak to jest z żywotnością plemników, czy to prawda, że na skórze wytrzymują 2 minuty i czy umycie mydłem rąk, penisa daje pewność, że żaden plemniczek nie przeżyje?
Dziękuję za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zywotnosc plemnikow w niedogodnych warunkach to do 5 minut. Jedyne dogodne warunki to sperma i sluz plodny kobiety.
Jezeli mezczyzna mial wytrysk to radze aby mezczyzna oddal mocz (bo plemniki moga byc w cewce), umyl penisa i umyl rece mydlem. Po takim zabiegu nic nie powinno "przetrwac".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
x352515x



Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 6:52 pm    Temat postu: pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
chcialbym zadac pytanie i opisac zdarzenie
prosze o ocene

podczas pieszczot wytrysk na piersi partnerki, dziewczyna wytarła husteczka higieniczna swoje piersi potem wziela drugą husteczke wytarla raz jeszcze piersi i rece i przetarła raz swoje miejsc intymne ta husteczka ktora wczesniej wytarla piersi i rece

dziewczynie okres rozpoczal sie 1 grudnia sytuacja miala miejsce 6 grudnia

czy są powody do obawa czy tylko niepotrzebne nerwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

x352515x sytuacja dziwna... ale nie sadze zeby z tego byla ciaza... jesli nie bylo stosunku (np. kochaliscie sie i tuz przed wytryskiem wyszedles z niej i skonczyles na piersiach) to nie sadze aby bylo ryzyko ciazy aczkolwiek nie polecam na przyszlosc takich akcji...

Powiedz dla 100% pewnosci ilu dniowe ma cykle i czy sa regularne
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
x352515x



Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
x352515x sytuacja dziwna... ale nie sadze zeby z tego byla ciaza... jesli nie bylo stosunku (np. kochaliscie sie i tuz przed wytryskiem wyszedles z niej i skonczyles na piersiach) to nie sadze aby bylo ryzyko ciazy aczkolwiek nie polecam na przyszlosc takich akcji...

Powiedz dla 100% pewnosci ilu dniowe ma cykle i czy sa regularne



stosunku nie było - no wlasnie nie wiem dlaczego tak zrobiła pewnie zapomniala w tym wszyskim
cykle są regularne jak w zegarku ilu dniowe to nie wiem a nie chce pytac aby nie denerwowac ale tak co 26-28 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm no jesli teraz nie ma 26 dniowego cyklu to ciaze mozna 100% wykluczyc. Jesli jednak cykl 26 dniowy wypadnie w tym miesiacu to teoretycznie byl to 1 dzien plodny... zatem mimimalne ryzyko moze istniec, ale nei sadze aby takie cos spowodowalo ciaze. Jesli nie byla to "swieza" sperma to mysle ze nie ma szans na ciaze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
x352515x



Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Hmmm no jesli teraz nie ma 26 dniowego cyklu to ciaze mozna 100% wykluczyc. Jesli jednak cykl 26 dniowy wypadnie w tym miesiacu to teoretycznie byl to 1 dzien plodny... zatem mimimalne ryzyko moze istniec, ale nei sadze aby takie cos spowodowalo ciaze. Jesli nie byla to "swieza" sperma to mysle ze nie ma szans na ciaze.


nie wiem co rozumiesz przez swiaza sperma, od wytrysku na piersi do feralnego przetarcia minely ok 2 minut moze mniej
nie wiem czy ma teraz 26 dniowy czy dluższy cykl Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

x352515x no tego nikt nie wie ilu dniowy cykl wypada w tym dniu...

Swieza sperma... no jak by na tej chusteczce byla sperma widoczna golym okiem.... ale skoro to byla juz 2 chusteczka... byly w nia rece wytarte to mysle ze nie mozna mowic o ciazy.

Staralam sie rozwazyc wszystkie za i przeciw ... ale ciazy z tego nie bedzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
x352515x



Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
x352515x

Staralam sie rozwazyc wszystkie za i przeciw ... ale ciazy z tego nie bedzie.


rozumiem i jestem ci bardzo wdzieczny bardzo mi pomoglas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group