Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xmatix



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 12:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kontynuujac dziewczyna nadal nie dostała okresu, test ciazowy wyszedł negatywyny (powinno sie go robic z samego rana a ona zrobila w poludnie i to nie byla jej pierwsza toaleta ale nie piła praktycznie nic od rana) teraz dowiedzialem sie ze zaczelo ja boleć ale nie potrafila zdefiniować dokladnie gdzie, ze w srodku (macica?)


Co to moze byc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xmatix jesli cos ja boli w srdoku to napewno nie jest to macica ale jak juz to jajniki. Wiec moze na okres. Jesli test zrobila minimum 14 dni stosunku to wynik juz jest napewno wiarygodny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xmatix



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No okres spoznia sie juz 10 dzien

A test byl robiony bodajze 16 dnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 2:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zatem byl juz wiarygodny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xmatix



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 2:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale co moze byc powodem tak spozniajacego sie okresu?
I ten bol mnie dziwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 4:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stres, leki, zmiana pogody, zaburzenia hormonalne. A ból...Może właśnie zwiastuje okres...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc, mam pytanie. W tym miesiacu uprawialam,z chlopakiem petting. Dosc intensywny.
wygladalo to tak, ze najpierw on piescil mnie a pozniej ja jego ( bo pozniej zawsze zasypia)
piescil mnie palcami ale nigdy nie bylo sytuacji, zeby dotykal mnie po osiagnieciu wytrysku, lub go wstrzymywal.... czy moge byc w ciazy????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka nie nie bedziesz w teen sposob w ciazy. Jak by w ten sposb sie zachodzilo w ciaze to nie bylo by problemu nizu demograficznego:]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie spoznia mi sie okres 1 dzien, seksu nie uprawiam, tylko ten petting i zawsze uwazamy.Wtedy, kiedy ja pieszcze to on nie dotyka czlonka, a ja nie dotykam siebie... Czasami jest tak, ze jak ja juz skoncze to sie ubieram i pieszcze swojego partnera.
Robilam test ciazowy i wyszedl negatywny, czy mam powtorzyc? albo isc na badanie z krwi? czy poprostu sie wyluzowac i poczekac jak przyjdzie.... zaczyna mnie pobolewac brzuch i mam twardsze piersi
kurcze, obawiam sie, ze moge byc w ciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka test robilas 14 dni od stosunku? Jesli tak to nie musisz go powtarzać bo jest wiarygodny.

Dziewczyno wybij sobie ciaze z glowy, masz objawy typowo przed-okresowe.

Bralas antybiotyki? Bylas chora? Zmienialas klimat? Mialas duzo stresu? Jest wiele powodow dlaczego moze ci sie miesiaczka spozniac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 5 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group