Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

x352515x raczej ciazy nie powinno byc, sama miałam taka sytuacje ale nie pamietam kiedy Razz jak narazie mama nie jestem wiec spokojnie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcjanna



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Piszę z prośbą do Was o poradę!
Niecałe dwa tygodnie temu uprawiałam z chłopakiem petting. Ja byłam w bieliźnie (bawełniane majtki), chłopak swoje zdjął, leżałam na nim, ocieraliśmy się o siebie - ale w bieliźnie pozostawałam. Potem miał wytrysk na piersi i brzuch - szybko zmyłam to ciepłą wodą z mydłem, wytarłam ręcznikiem. On umył też penisa i dłonie. Potem siedzieliśmy w wannie, ja tyłem do niego, ale nasze narządy nie miały ze sobą styczności. I teraz bolą mnie jajniki...
Jest możliwa ciąża?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marcjanna nie ma takiej opcji Smile w ciazy napewno nie jestes Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, przez ubranie w ciaze sie nie zachodzi. Wytrysk musialby miec miejsce w okolicach intymnych, a po drugie i najwazniejsze musialaabys miec dni plodne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcjanna



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to mogły być moje dni płodne, był to ok. 18. dzień cyklu, ale przeszłam miesięczną kurację antybiotykową z racji choroby, więc mogło mi się tam nieźle pomieszać... Nie wiem, kiedy czego się spodziewać.
Chłopak dotykał ręką mnie (pod majtkami), mógł wcześniej dotknąć siebie w tym miejscu, ale na pewno nie miało to miejsca od razu po sobie - wycierał rękę o mnie, o kołdrę.
Nie martwiłam się tym do tej chwili - bolą mnie dziwnie jajniki. Dlatego zaczęłam się martwić... A okresu nie ma.
Zmywając spermę z brzucha, opasałam się nawet dodatkowym ręcznikiem, ażeby woda nie skapywała z brzucha na dół. I nie skapnęła. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, ciazy nie bedzie, byc moze jajniki bola cie na okres.. ajesli nawet bralas antybiotyki to nie zdziwilabym sie jak by bylaly na owulacje ktora sie tak przesunela.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xmatix



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

No i ja mam pewien dylemat. Otóż z dziewczyną uprawialismy petting no i ja doszedlem po jakims tam czasie. Sperma wyladowała na przescieradle i jej rekach tylko ze nie tak daleko lezaly jej majtki ale watpie zeby cos tam dolecialo (bylo ciemno) ona rece wytarla i po kilku minutach zalozyla majtki. Tyle ze okres jej sie teraz spoznia jakies 4 dni i od 2 dni ma uczucie wilgoci w okolicy pochwy ale to tylko uczucie bo w majtkach sucho.Ona sie stresuje tym, zreszta ja chyba bardziej nawet czego nie daje po poznac po sobie.
Dodam ze ona spodziewala sie okresu tak 21 a my sie bawilismy 13.
Moje pytanie jakie szanse ze jest w ciazy i to uczucie wilgoci co moze oznaczac?

Z góry dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zazwyczaj takie uczucie mam wlasnie przed okresem Wink
nie przejmuj sie, nie jest w ciazy, wytrysk musialby nastapic w srodku, chyba ze miala swieza sperme na palcach sobie wkladala te palce do pochwy Razz albo b) na majtkach musialby byc spory glut spermy zeby po ubraniu mogla byc w ciazy
no albo c) nie uwazaliscie przy wytrysku i moze przez przypadek cos sie dostalo
w kazdym razie ja obstawiam pierwsza wersję, ze nie jest w ciazy, ale skoro sie martwicie to zrobcie test ciazowy

Dodano po 1 minutach:

i jak długie ma cykle? bo jesli 28-dniowe to wtedy mialaby dni nieplodne bo to tydzien przed okresem to wlasnie te dni Wink
wiec jesli tak, to naprawde nie ma sie czym martwic.

Zrobcie test i zapytaj o srednią długosc cyklu
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xmatix



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ona ma dluzsze niz 28 dniowe 31-32 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to możecie być spokojni i czekać cierpliwie bez stresu na okres, bo stres tylko może przesuwac krwawienie.
Powiedz jeszcze czy ostatnio chorowala, moze brala jakies leki? Bo moze to się dodatkowo przyczynilo do opoznienia
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 3 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group