Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xmatix



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy mozna to nazwac choroba ale to raczej przeziebienie w listopadzie bo w grudniu to raczej nie,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
belebele



Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam dzisiaj taką sytuację:
uprawiałam z moim chłopakiem peeting. ja na sobie nie miałam nic a on został tylko w majtkach. kiedy zajmowałam sie nim miał wytrysk i chyba nic nie znalazło sie w okolicach mojej pochwy. tego jestem prawie pewna. potem umył się , ja też ale później tak jakby "stymulowalismy seks" tzn ocieralismy sie o siebie - w tej samej "garderobie" co opisywałam...miał mokre majtki. tego sie tu własnie najbardziej obawiam. ocieranie sie było dośc intensywne i trwało długo.
dodam, ze to 18 dzien cyklu.
pomozcie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

belebele nie ma szans na ciaze. przez pocieranie, ubranie nie ma mozliwosci zajscia Smile

Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorka55



Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:03 pm    Temat postu: czy moge byc w ciaży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
W ostatni dzien okresy uprawialam petting ze swoim chlopakiem.Dotykal penisem moich miejsc intymnych, ale nie wchodzil do pochwy, nie doszlo do wytrysku. Pozniej jeszcze w 9 dzien cyklu powtorzylismy te same czynnosci, ale penis byl suchy. Mam nieregualarne cykle i zastanawiam sie czy ztego jest mozliwosc zajscia w ciaze?
NIepokoje sie poniewaz dzien po tym pojawil sie u mnie polprzezroczysty sluz i stad moje niepokoje Confused

---nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Korzystaj z opcji "szukaj" bo po to ona jest. Regulamin!!---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dorka nie ma szans na ciaze Smile

potrzebny jest wytrysk w srodku i dni płodne + owulacja Smile

mozesz byc spokojna.


dorka55 napisał:
NIepokoje sie poniewaz dzien po tym pojawil sie u mnie polprzezroczysty sluz

wkroczylas w dni płodne i stad sluz. potem dojda bole jajnikow = owulacja Smile

wszystko jest ok. Smile przez dotykanie,pocieranie nie zajdzie sie w ciaze Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorka55



Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to ma znaczenie,ale dodam ze jestem dziewica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewica czy nie w ciaze zajsc moze Smile to kiedys tak mowili ze dziewica nie moze zajsc w ciaze..bzdura Smile pplemniki to spryciarze Razz przecisna sie chocby przez najmniejsza dziurke.

ale w Twoim wypadku nie ma mowy o ciazy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorka55



Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boze jak bardzo mi to pomaga, dziekuje! Mam juz kupiony test ciazowy,zrobie go w stosownym czasie, bo do nastepnej miesiaczki jeszcze daleko. Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bede bezdzietna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie musisz nic robic Smile jestem pewna ze nie jestes w ciazy,bo niby jak? petting to nie stosunek. Smile

jesli do niego dojdzie to przynajmniej sie zabezpieczcie gumkami i spr. je co jakis czas, czy nie pekły Smile i wszystko bedzie ok Smile

rozsadek to podstawa.

jesli tak bardzo chcesz zrobic test to zrob go w dniu spodziewanej miesiaczki. prawidlowo sie powinno wykonac po 16 dniach od stosunku ale u Was jego nie było wiec po co to robic?! Razz no chyba ze dla swietego spokoju Smile

to juz nie moja sprawa.

w ciazy napewno nie jestes Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Gru 31, 2009 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dorka55moim zdaniem szkoda kasy na test Wink i tak nic nie wykaże... bo do niczego nie doszłoSmile
a na przyszłość pomyślcie o konkretnym zabezpieczeniu, bo takie "mam nadzieję" w tym przypadku nie pomaga i nie chroni przed ciążą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 4 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group