Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 12:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jeśli nie został oddany mocz i penis nie został umyty...Tak czy tak, plemniki przez bieliznę się nie przedostaną...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna111



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przedostana sie nawet jak jest ona mokra od mojego plodnego sluzu, i potem mozliwe ze wycieralam sie pocieranym przez chlopaka miejscem (to okropnie glupie, ale - niestety)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gnussmass



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 5:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie: 2 dni temu calowalismy sie z dziewczyna, siedziala na mnie i ona byla w stringach a ja w majtkach i spodniach i masowala mojego penisa w pewnym momencie mialem wytrysk. zaraz skonczylismy sie calowac i ona zeszla ze mnie, mialem wiadomo mokre majtki i troche spodnie czy moglo tak dojsc do zaplodnienia? dodam ze ma dni plodne i jest przed okresem. prosze o szybka odp. nic jej nawet o tym nie powiedzialem bo bylo mi glupio...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszlo do wytrysku w srodku to nie ma mowy o ciazy Smile !!! bo niby jak?
nie macie czego panikowac Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gnussmass



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie bylo w srodku, ale troche czytalem i roznie pisza ze plemniki przechodza przez material co wydaje mi sie nie mozliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jasne Smile fruna a nie przechodza Smile nie no zartuje. bez przesady.
jedyne miejsce w ktorym sa w stanie przezyc to kobiecy płodny sluz. i niegdzie indziej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
takimalaki



Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: brak
PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 6:58 pm    Temat postu: Czy przez peeting może dojśc do zapłodnienia?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam problem uprawiałam z moim chlopakiem petting,podczas tego wydobył sie z niego preejakulat i sperma ,obie te substancje znalazly sie na moich i jego rekach ,zostały wytarte chusteczka ,a pózniej jego palec znalazl sie w mojej pochwie nie gleboko tylko w okolicach łechtaczki ,pytanie brzmi czy moge byc w ciazy ??? dodam ,ze jestem dziewica i mam nieregularny cykl ,przez co sama nie wiem kiedy sa plodne a kiedy nie.Prosze o pomoc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takimalaki jesli zostały dobrze wytarte to nie ma szans na ciaze.
swoja droga: piszesz ze masz nieregularne cykle wiec po co sie zabieracie za sex bez zabezp? od tego sa gumki zeby chroniły. chcesz zostac młoda matka?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monte090



Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zakopane
PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Niedawno uprawiałam z moim chłopakiem petting.
Przed tym całowaliśmy się, ja zjechałam na dół po jego spodniach.
Później był przez chwilę masturbowany, ale przestałam.
Z jego członka zaczął wydobywać się ślizgi płyn, prawdopodobnie był to preejakulat (było go bardzo niewiele).
Dotknął tego, trochę miał na palcu, ale wytarł o spodnie(albo i też nie) i w palce.
Później włożył je do mojej pochwy kilka razy.
Bardzo się boję i proszę o odpowiedź na pytanie :
Czy mogę zajść w ciążę?

Dodano po 1 minutach:

Wytrysku nie było!
Dodam jeszcze że partner 1h przed tym zajściem był się myć (cały)
i ostatni okres miałam 23.12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ipponek



Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wa-wa
PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 12:09 am    Temat postu: Zapłodnienie przez palec? :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam spóźnia mi się okres o tydzień, powinnam mieć 25 Grudnia, W poprzedich dnaich bawiłam się z chłopakiem lecz on miał wytrysk w spodnie, nie jestem wstanie powiedzieć czy tam dotykał lecz możliwe, potem on zrobił mi palcówke, czy jest możliwe że estem w ciąży?!
Sądze że to głupi temat, lecz dla mnie bardzo stresujący i chciałbym normalnej porady kogoś.
z góry dziękuje.

przeniosłam
Gosia85
nie mogę znaleźć tematu dot peetingu który byłby aktualny, więćz zostawiam. niech mod działu się nim zajmie
emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 18 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group