Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepewna111



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uprawiając petting przez majtki (ocieranie penisem o moje narządy płciowe przez majtki) w dni płodne jeśli pojawił się pre-ejakulat oraz miałam majtki mokre od mojego śluzu (przemoczone) oraz potem (nie pamiętam) wycierałam się tymi majtkami jest możliwe zajście w ciąże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie było wytrysku to nie...

PS
Wystarczy poczytać na Forum. Było już mnóstwo takich pytań...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna111



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jesli chlopak mial wytrysk (bez mojego kontaktu) w ten sam dzien - jakas godzine wczesniej i nie oddal moczu i nie umyl penisa a sperme tylko wytarl chusteczka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie oddał moczu i nie umył to sa szanse ze plemniki pozostały... np w cewce moczowej. i jesli po tym bym doszlo do kolejnego stosunku a Ty bys miała dni płodne to jest teoretycznie szansa na zapłodnienie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna111



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mowimy o stosunku ale o pettingu, i to przez bieliznę - bez żadnego wprowadzania członka do pochwy, ja miałam majtki - on nie. Potem mogłam się nimi wytrzeć, ale sama już nie pamiętam, chyba ze piszac stosunek mialas na mysli petting : ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans. Plemniki nie potrafia sie teleportowac, nie posiadaja zębów i nie przegryzają bielizny...

Może najpierw przyłóz się do biologii a dopiero potem zabierajk za jakiekolwiek formy seksu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niepewna111 napisał:
chyba ze piszac stosunek mialas na mysli petting : ).

nie nie .
nic takiego nie mialam na mysli/ petting to pieszczoty Razz a stosunek to akt Razz
skoro tak to nie ma mowy o ciazy. mozesz byc spokojna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna111



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba jako jedyna zadaje takie dokladne pytania - ale po to jest forum.
Podczas dni płodnych śluz kobiety pomaga plemnikom w przedostaniu się do komórki jajowej, prawda? A wiec skoro majtki były przemoczone od śluzu, w pochwie był również mój śluz, to jeśli wycierałam się nimi tą stroną na którą nastąpił wyciek pre-ejakulatu to teoretycznie zapłodnienie jest możliwe. Dlatego ja nie mówię tu o teleportacji, przegryzaniu bielizny - tylko właśnie o takim przypadku.

Oraz pytanie - czy śluz wydzielany podczas podniecenia jest to śluz płodny lub nie płodny - czy to jest po prostu śluz bez tych własciwosci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niepewna111 napisał:

Podczas dni płodnych śluz kobiety pomaga plemnikom w przedostaniu się do komórki jajowej, prawda?


Tak to prawda

Cytat:
w pochwie był również mój śluz, to jeśli wycierałam się nimi tą stroną na którą nastąpił wyciek pre-ejakulatu to teoretycznie zapłodnienie jest możliwe.


Nie do konca bo preejekulat zawiera plemniki tylko tuz przed samym wytryskiem - a nie caly czas jak sie wydziela. Poczytaj o zjawisku kropelkowania.


Cytat:
czy śluz wydzielany podczas podniecenia jest to śluz płodny lub nie płodny - czy to jest po prostu śluz bez tych własciwosci?


Sluz wydzielany podczas podniecenia zalezy od fazy cyklu. W dni plodne jest to sluz umozliwiajacy zaplodnienie. Jak masz dni nieplodne to sila rzeczy z definicji dni nieplodnych nie da sie zaplodnic wiec to jest poprostu logiczne. Nie ma mozliwosci posiadania sluzu plodnego w dni nieplodne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna111



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale, preejakulat moze zawierac plemniki z poprzedniego wytrysku, to juz mi kolezanki powiedzialy : ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 17 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group