Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 2:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj do działu "Metody naturalne" i poczytaj bo już ręce bolą od pisania w kółko tego samego, że jeśli było daleko do wytrysku i wcześniej do wytrysku również nie doszło to nie ma szans na ciąże, a plemniki to nie rambo które przeżyją wszystko...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przemas



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tydzien spoznionego okresu nic nie oznacza im bardziej sie stresujesz tym bardziej opozniasz dzien okresu... wbrew pozorom bardzo ciezko jest zaplodnic kobiete poczekaj jeszcze i sie nie denerwuj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dżamaja



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam pytanie. Od jakiegoś czasu (kilkanaście dni) spóźnia mi się okres... Kilka razy uprawiałam petting z chłopakiem (wytrysk, jeśli już następował, był na końcu, kiedy ja już na pewno byłam "bezpieczna" w bieliźnie Wink ), brak stosunków. Od jakiś 3 -4 mies. biorę Aknenormin na cerę (40mg), czy może on wpływać na opóźnienie miesiączki? Trochę już świruję i wmawiam sobie, że przez te "zabawy"mogło do czegoś dojść... Confused W ostatnim czasie miałam sesje, więc trochę stresu przy okazji. Nie miesiączkuję regularnie, jakieś 6-8 mies. temu odłożyłam antykoncepcję i wszystko się "rozwaliło" z cyklem. Czy mam się czego obawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dżamaja, nie masz się czego obawiać, na pewno nie jesteś w ciąży, przez petting nie dochodzi do zapłodnienia Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dżamaja



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 właśnie z jednej strony jestem spokojna, bo ciąża nie wydaje mi się możliwa Confused ale z drugiej strony okres spóźnia mi się już konkretnie i nie wiem czemu Sad śluz miałam wczoraj ciągnący się, przeźroczysto-białawy... dziwne jak na to, że mam dostać okres Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzamaja jesli lek na cere jest na bazie antybiotyku to moze opoznic @, jednak stres tez robi swoje.
jesli nie było wytrysku w srodku to nie ma mowy o ciazy, mozesz byc spokojna.
odstawiajac tabsy musisz liczyc sie z tym ze organizm wariuje i na nowo sie "przestawia". pozostaje obserwowac organizm no i sie zabezpieczac Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie, bez wytrysku nie ma ciąży na pewno, nawet najmniejszy stres robi swoje Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dżamaja



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope, Plus123 dzięki za wsparcie! Smile @ dzisiaj się pojawiła (po ponad 3 tygodniowym opóźnieniu... Confused )
Myślałam, że lek na cerę (Aknenormin) może jakoś wpływa na opóźnienie... ale nie ma nic wspólnego z antybiotykiem (to pochodna witaminy A). Najwidoczniej odstawienie tabsów (jakieś 9 mies. temu) dalej wywołuje hormonalny chaos Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzamaja spoko ze @ sie pojawiła ,ale tuz po jej skonczeniu wybierz sie do lekarza i powiedz ze masz jeszcze wahania cyklu..
tak nie moze dluzej byc Smile
po co masz zyc w stresie ? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyna miała dni płodne. na penisie zostało trochę spermy i musnąłem ją lekko po łechtaczce - po wargach sromowych, tutaj na zewnątrz - bez zagłębiania się. czy sperma mogła się przedostać? rozumiem, że śluz sprzyja temu no ale chyba nie wsysa wszystkiego z zewnątrz kilka centymentrów wgłąb?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 19 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group