Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
az08



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za pomoc Smile na forum też podziękowałem ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Az spoko Smile od tego tu jestesmy Smile jakbys mial problem to zapraszam Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panowie



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 11:31 pm    Temat postu: Okres co z nim ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, moja dziewczyna ma problemy z okresem.
W zeszłym miesiącu spóźnił się o 1 dzień.
Przez miesiąc w niektóre dni uprawialiśmy petting ale mój członek nie dotykał jej narządów ani odwrotnie. praktycznie nie było możliwości żeby moja sperma wniknęła do macicy. Skonczyłem na Jej plecach po czym szybko wytarłem. Palcami raczej tez nie przeniosłem.
I w tym miesiącu spóźnia jej się już 3 dzień. Zrobiliśmy test w drugim dniu i wynik wyszedł negatywny...
Co to może oznaczać...?
Proszę o mądre rady.



Pozdrawiam.


przeniosłem. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brala antybiotyki? stres? Jesli nie bylo stosunku, ani sperma nie zostala wprowadzona do pochwy to ciaze mozna 100% wykluczyc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie
to, że jej się spóźnia 3 dzień o niczym nie świadczy.
organizm to nie automat- reaguje na najlżejsze nawet zmiany.
zgadzam się z małą mi- w ciąży raczej nie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawa_inka



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć mam pytanie. Sprawdzam różne fora szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie i od różnorodności odpowiedzi mam już mętlik w głowie. Z góry przepraszam za zbytnią szczegółowość, ale to właśnie o nią tutaj chodzi.. Mianowicie -pieściłam się wczoraj z moim chłopakiem, on nie miał wytrysku był w majtkach -ja nie, siedziałam na nim okrakiem i poruszaliśmy się tak jakbyśmy uprawiali seks. On miał wilgotne majtki bo trochę tego "płynu" mu wyciekło. Starałam się nie dotykać tej mokrej plamy, ale nie jestem pewna jak mi to wyszło. Dodam że jestem dziewicą (obawiam się jeszcze pełnego stosunku dlatego wybraliśmy taki rodzaj bliskości). 7 dni wcześniej miałam okres więc wynikało by że mam teraz dni płodne. Boję się, że przez głupotę i zwykłego pecha mogłam wpaść. Pomóżcie proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mial wytrysku = nie ma ciazy koniec kropka

Dziewictwo nic nie ma do ewentualnego zajscia w ciaze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdziez tam wpasc.. przez siedzenie i dotkniecie mokrej plamy?
to zwykłe podniecenie było a w nim nie ma plemnikow. z reszta jak mozna zajsc w ciaze bez stosunku i wytrysku..? tak jak Mi pisała. o ciazy nie ma mowy.
a jesli bedziecie uprawiali sex to zabezpieczcie sie na wszelki wypadek ok ? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawa_inka



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko, do seksu jeszcze daleko - nie jestem gotowa, ale bałam się bo różne rzeczy słyszałam o preejakulacie w połączeniu z dniami płodnymi u kobiety, a jeszcze mój chłopak stwierdził już po że to było ryzykowne z mojej strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kawa_inka w preejakulacie moga sie znajdowac plemniki owszem ale przed samym wytryskiem! Wczesniej ich tam nie ma, a jesli sa to niezdolne do zaplodnienia. (No chyba ze wczesniej byl wytrysk i zostaly w cewce moczowej i wydostaja sie na "Zewnatrz" wraz z preejakulatem).

Nie masz powodow do paniki jak by tak sie w ciaze zachodzilo to nie bylo by nizu demograficznego....a wrecz przeciwnie... bez obaw z tego dzieci nie bedzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 16 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group