Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy mogl przeniesc swoje plemniki za pomocow palcow do pochwy


Jesli mial na palcach spreme (świeża) to jak najbardziej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinaaa



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 9:36 pm    Temat postu: ???? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jezeli facet nie wszedl we mnie to moze byc ryzyko ze zaszlam w ciaze przez przeniesienie plemnikow przez palce do pochwy??

Dodano po 1 minutach:

a test ciazowy mozna zrobic 2 dni po pieszczotach zeby sie upewnic?? tak bardzo sie boje

Dodano po 8 minutach:

a czy test ciazowy mozna zrobic 2 dni po pieszczotach??tak bardzo sie boje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej 14 dni po takich niebezpiecznych pieszczotach. po 2ch dniach test Ci nie pokaze prawidlowego wyniku.
Jesli mialas dni plodne a byla swieza sperma na palcach to ciaza jest mozliwa.
no chyba ze chlopak wytarl rece do sucha. Ale zawsze moglo cos mokrego zostac pod paznokciem, wiec ryzyko zawsze jest, dlatego najlepiej od razu umyc rece.

Napisz jakie masz cykle i ile trwa u Ciebie miesiaczka
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinaaa



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 9:51 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okres milam 28 lutego i trwal do 3.03 to czy mialam dni plodne a pieszczoty odbywalismy 6 .03 to moglam miec dni plodne ?????

prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko 4 dni okres u Ciebie trwa ??? a jak długie masz cykle?

jesli b. krotkie to mogły to byc dni płodne. jesli regularne i 28dniowe i wiecej to jeszcze było bezpiecznie..

Dodano po 1 minutach:

do zapłodnienia jest potrzebna duza ilosc spermy i wytrysk w srodku. przez palce jest mozliwosc ale bardzo rzadko to sie zdarza...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinaaa



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej dluzsze... niz 28 dni ale zrobie sobie tes na wszelki wypadek ...o by bylo wszystko dobrze a test zrobic po 14 dniach??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po 14-16dniach.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malwina jak dluzsze to nie ma mowy o ciazy Smile
spokojnie.
nast razem uwazajcie...
sperma na palcach to nic takiego, gorzej jak wyladuje tam gdzie nie powinna Smile
Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
az08



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy moja dziewczyna jest w ciąży i oboje wariujemy. Jest dziewicą. Uprawialiśmy petting. Po moim wytrysku wytarłem nasienie w ręcznik papierowy. Mogłem mieć z nim styczność na palcach ale tylko już na papierze. Ręce i palce miałem suche lecz zapomniałem ich umyć (i tu się boję czy np w zgięciach palców czy czy kanalikach skóry coś nie zostało). Po 10 minutach (byłem przy komputerze więc i tak by wyschło wszystko) ponownie miałem rękę w okolicy jej narządów i kontaktu z jej śluzem. Dwa dni po tym zdarzeniu ma dni płodne. Czy jest duże prawdopodobieństwo że zajdzie w ciążę? proszę o wypowiedź specjalistów. Osoby bliskie mówią że nie zajdzie lecz to rówieśnicy i nie mają odpowiedniej wiedzy. Wyczytałem też że żeby doszło do zapłodnieniu wytrysk musi być bezpośrednio na narządy, że plemniki w kontakcie z ciałem ludzkim umierają natychmiastowo a miałem ich mało, że dużo plemników potrzeba do rozpuszczenia osłony komórki jajowej, że plemniki w kontakcie z powietrzem szybko umierają. POMOCY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

az nie ma mowy o ciazy Smile
wytarłes rece wiec plemniki automatycznie wygineły. z reszta one poza sluzem sa w stanie przezyc do 2 minut Razz
tylko sluz jest dla nich "pozywka" w ktorej potrafia dozyc i 7 dni Smile
nie masz co sie martwic.
wszystko bedzie dobrze.
nast razem uwazaj i umyj sie dokładnie Smile pzdr
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 15 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group