Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uzytkownikx wiesz co wg mnie nie ma co gdybać tylko należy zrobić test ciażowy.

Jezeli to bylo tak ze czules ze wytrysk zaraz bedzie i wszedles w nia to jakies minimalne ryzyko ciazy jest. Jesli jednak takiej sytuacji nie bylo to ciaza mozna wykluczyc a okres spoznia sie z nerwow.

Zrobcie test ciazowy, moze to Was uspokoi

Dodano po 45 sekundach:

A na nastepny raz zainwestujcie w gumki albo tabletki Exclamation

Dodano po 2 minutach:

Bo o ryzyku mozna mowic gdy wytrysk nastepuje zaraz po wyjsciu z pochwy dziewczyny.
Co do powstrzymywania wytrysku zdania sa podzielone. Niektorzy twierdza ze moze istniec takie samo ryzyko jak w stosunku gdy mężczyzna "wychodzi na styk", a niektorzy twierdza ze w takiej sytuacji nie ma ryzyka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 7:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Dziewczyna miala ostatnio stresu duzo? brala antybiotyki? zmieniala klimat? Jesli tak to mamy przyczyne opoznienia okresu.

Jesli sperma nie miala kontaktu ze sluzem kobiety, anie nie dostala sie w zaden sposob do jej pochwy to nie ma ryzyka ciazy.

Jesli sie tak bardzo martwicie zrobcie test - bedzie juz wiarygodny 100%.


no troche stresu miałą w styczniu i w grudniu tez ... no wracam myslami do tamtych chwil i uwazam ze sperma niemiala kontaktu... a powiedz mi jeszcze odnosnie tych dni plodnych, czy dobrze wyliczylem ze jesli ma cykl 28 dniowy i miala dostac okres 22 stycznia, a do calej sytuacji doszlo 2 stycznia to ktory to byl dzien cyklu, i czy sa wtedy dni plodne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze wyliczyles, to byl 8 dzien cylu - poczatek dni plodnych (1 dzien)

No to mysle ze dziewczynie sie spoznia okres z powodu stresu. Jesli sperma nie dostala sie w okolice i do pochwy itp to nie ma mowy o ciazy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh, dzis dziewczyna powiedziala ze bola ja piersi ale tak inaczej niz zawsze podczas okresu ;/ tzn nie z boku tylko z przodu ;/ juz zaczynam sie zabardzo zamartwiac ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze to podswiadomie sobie "wkreca" ze jest jakos inaczej. Niech zrobi test wszystko sie wyjasni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze ... mam jeszcze pytanie ... jezeli dzien pettingu byl 8 dniem cyklu, a wyczytałem ze do zaplodnienia oprocz dni plodnych musi byc takze obecna owulacja, i wystepuje ona 14 dnia kazdego cyklu, i do zapłodnienia może dojść 3 dni przed owulacja, wiec teoretycznie tego 8 dnia niemoze dojsc do zaplodnienia tak ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz co zawsze bierze sie "zapas" w przypadku gdyby cos sie rozregulowało. Organizm kobiety to nie szwajcarski zegarek starczy przeziębienie i cały cykl może sie rozregulować o 180 stopni
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinaaa



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 10:58 am    Temat postu: czy moglam zajsc w ciaze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jam mam takie pytanko czy przy pieszczotach bez prezerwatywy i kiedy facet nie wszedl we mnie moge zajsc w ciaze w ten sposob?? czy mogl przeniesc swoje plemniki za pomocow palcow do pochwy prosze o najszybsza odpowiedz z gory dziekuje


----edited by emilka-------
temat przeniosłam do właściwego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie Smile
bo jak?
jesli nie nastapił stosunek i wytrysk w srodku.. to nie ma mowy o ciazy Smile
spokojnie Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinaaa



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 1:09 pm    Temat postu: ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki bardzo za odpowiedz Wink az sie wlasnie wystraszylam troszke dzieki jeszcze raz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 14 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group