Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie czekaj na okres

Jak by sie okres nie pojawil zrobcie test minimum 14 dni od stosunku
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bylo jakos 16. gdyby doszlo do zaplodnienia idzie juz cos zaobserwowac?? z temp moze cos albo cos w tym stylu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli mierzysz temperaturę regularnie to ewentualnie wtedy tak.

Jeśli nie mierzysz jej codziennie w tym samym miejscu o tej samej porze przed wstaniem z łóżka, to nie ma co się tym sugerować.

Objawów ciąży też nie masz prawa jeszcze odczuwać.

Czekaj na okres. Ewentualnie zrób test jak minie 14-16 dni od stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dlaczego pytalas czy powstrzymywalem wytrysk jak mozna wiedziec???

Dodano po 17 godzinach 33 minutach:

Jak to moglo zaszkodzic mi chodzi ze powstrzymywalem sie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cyrq



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przychodzę do was z prośbą o pomoc, doradzenie, uspokojenie Smile. Otóż, dzisiaj uprawiałem z moją partnerką petting(choć do końca nie jestem pewien, czy można to tak nazwać), nie włożyłem jej członka ani palców do pochwy, jedynie dotknąłem (2-3 razy) palcami warg sromowych oraz lekko przy łechtaczce(możliwe że 'przeleciałem' paluchem przy pochwie). Początkowo nie miałem prezerwatywy, lecz również nim nic nie dotykałem, leżał spokojnie obok Laughing, gdy zaczęło się rozkręcać postanowiłem założyć gumkę. Następnie zacząłem 'pocierać' czubkiem penisa o pochwę nie wsadzając do środka, doszedłem z gumką na członku. (nie pękła, nic nie wyciekało Smile)

I tutaj moje pytanie, czy może zajść dziewczyna w ciążę przez dotknięcie palcami warg sromowych? Bez wkładanie palców bądź członka do środka...

Pytanie zapewne często spotykane, ale chciałbym usłyszeć odpowiedź w 100% związane z moim przypadkiem, oczywiście wydaje mi się że nie ma takiej możliwości, przeczesałem kilka for i ludzie mówią różnie. Dlatego proszę was o doradzenie, myślę że forum stoi na wysokim poziomie.

Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli na palcach nie bylo Świeżej spermy a z tego co piszesz to nie bylo to w takim razie nie moze być mowy o ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cyrq



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że nie, wytarłem rękę o... kocyk Wink. Potem drugi raz dotknąłem ale to już wytarłem rękę o ręcznik.
Dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, 2 stycznia uprawiałem z dziewczyną petting, zabawialiśmy się ona dotykała mojego członka i masturbowała a ja ją pieściłem palcem, ale mojego czlonka dotknalem moze przez chwile, na sam koniec miałem wytrysk, ale leżałem wtedy na plecach i już później niedotykałem jej ----- tylko poszedlem zmienic bielizne i sie umyc ... okres z tego co wyliczyła miała dostać 22 stycznia, niewiem dokładnie jak to sie liczy ale wiem ze ma cykl 28 dniowy więc niewiem czy dobrze myśle ale tego drugiego stycznia była w 8 dniu cyklu tak ?? ( jesli zle mysle to mnie poprawcie ) mam pytanie czy wtedy w 8 dniu sa dni plodne ?? no a odnosnie mojej wypowiedzi to dzis mamy juz 5 luty a okresu nadal niedostala ;/ tylko wczoraj mowila ze rano tak jakby cos ja w brzuchu zabolało jakby przed okresem, ale niema zadnych objaw narazie ;/ ... w ciazy chyba nie jest co ?? ;/ na dodatek mowi ze ostatnio w nocy, albo rano cos zle sie czuje ;/ ( ale ogolnie ma problemy z zoladkiem i gdy sie czesto denerwuje i stresuje to boli ja zoladek itp ale to juz tak od paru lat bo to pewna choroba ) ... no i niewiem co myslec ?? a czy mozliwe jest jakies wewnetrzne uszkodzenie czegos w pochwie co moze az tak opozniac okres ?? co o tym myslicie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna miala ostatnio stresu duzo? brala antybiotyki? zmieniala klimat? Jesli tak to mamy przyczyne opoznienia okresu.

Jesli sperma nie miala kontaktu ze sluzem kobiety, anie nie dostala sie w zaden sposob do jej pochwy to nie ma ryzyka ciazy.

Jesli sie tak bardzo martwicie zrobcie test - bedzie juz wiarygodny 100%.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mala_mi
Moderator


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 12:05 am Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem
Spokojnie czekaj na okres


To znowu ja:((( juz 2 dzien okres jej sie spoznia:((( dzisiaj biedna plakala ze strachu przy mnie:((( Jak to moglo zaszkodzic, chodzi mi o to ze powstrzymywalem sie od wytrysku chcialbym wyjasnienie jakies:(((??? 2 dzien nie ma okresu ale bola ja pierci tak jakby przed okresem a jak by byla w ciazy to chyba nie powinny by bolec albo:(((??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 13 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group