Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy peeting to forma antykoncepcji?? (part.5)- przeniesiony

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co za kobieta... dziewczyno, beta HCG by Ci wzrastala o wiele szybciej gdybys byla w ciazy.

W ciazy NIE JESTES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janinka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to dlaczego rosnie? i dlaczego nie mam okresu?

----Mam dosyć dziewczyno! Za nagminne łamanie REGULAMINU i nie stosowanie sie do próśb dostajesz pierwsze ostrzeżenie .

Posty pozbawione treści merytoryczej, o charakterze prowokacyjnym, napisane w celu wywołania kłótni i/lub wzajemnej wrogości wśród forumowiczów będą kasowane.

Nie wolno pisać więcej niż 3 znaki interpunkcyjne pod rząd ( dotyczy to również tzw. "buziek"

Poza tym poczytaj o normach bety w odpowiednim dziale i nie siej paniki. Na wynikach masz normy. Wiesz jak wyglądałaby beta gdybys była w ciązy? Poczytaj---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to napewno ciaza!! UROJONA!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janinka
Poczytaj tu o spóźniającym sie okresie
http://www.biomedical.pl/forum/spozniony-okres-part3-vt11991.html
http://www.biomedical.pl/forum/normy-bhcg-i-hcg-part3-vt12545.html

Kolejne Twoje posty na ten temat usunę a Ty dostaniesz kolejne ostrzeżenie. A co grozi za kolejne ostrzeżenia? poczytaj też REGULAMIN
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za tworzenie dwóch kont i rownoczesne pisanie z nich, bez ujawniena sie powinno tez byc przyznane ostrzezenie :/ Dziewczyno przegiełaś. Miarka sie przebrała!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

belebele
jeśli miałaś normalny, obfity okres tzn że jest ok Wink
okres spóźniać się może z wielu powodów.
są odpowiednie tematy tutaj na forum- wystarczy poszukać i poczytać.

janinka
bez komentarza.
ale wiesz co? - zadzwoń do lekarza albo idź do niego i pokaż mu wyniki bety- powiedz mu też że to z całą pewnością ciąża- i że to co wiedzą wszyscy lekarze, oraz co piszą w poradnikach medycznych oraz to jakie mają normy w laboratorium - to bujda. bo TY wiesz NAJLEPIEJ i napewno jesteś w CIĄŻY.
ciekawe co Ci powie. Rolling Eyes
reszta- bez komentarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
belebele



Dołączył: 28 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
belebele
jeśli miałaś normalny, obfity okres tzn że jest ok Wink
okres spóźniać się może z wielu powodów.
są odpowiednie tematy tutaj na forum- wystarczy poszukać i poczytać.


dzięki za rady Smile
masz racje, poszukam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 3:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
No chyba ze powstrzymywales wytrysk podczas stosunku - bo to tez moze stanowic pewne ryzyko.

Ale jesli nie bylo wytrysku w partnerce, ani zaraz po wyjsciu z niej to mozesz wykluczyc. I spac spokojnie. Ale na przyszlosc radze zainwestujcie z zabezpieczenie, w szczegolnosci gdy kochacie sie w dni plodne


znowu wrucilem do tematu bo za duzo o tym mysle. troche sie powstrzymywalem od wytrysku bo o to chodzi chyba. ale wytrysku nie bylo powstrzymalem sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to juz czules ze dochodzisz ze wytrysk jest bardzo blisko i powstrzymywales?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
uzytkownikx



Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 31, 2010 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak jakos bylo wlasnie:((( 4 powinna miec okres boje sie ze go nie bedzie no ale wiem troche sie moze opoznic przez stres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 12 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group