Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mogło dojść do zapłodnienia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
minia 19



Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 1:46 pm    Temat postu: Pokarm w piersiach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZY MOZLIWE JEST ZE JESTEM W CIAZY JEZELI NIE MIALAM ZADNEJ(PRZYNAJMIEJ SWIADOMEJ)wpadki a z piersi leci mi siara ale nie mam zadnych innych objawow bo malo jem brzuch mam plasciutki nie mam mdlosci i normalnie mam okres.moze jestem pzewrazliwina bo jeste juz mama 3 letnich blizniakow Sad nigdzie nie znalazlam odpowiedzi na to pytnie prosz napiszcie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2006 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam tak: spóźniał mi sie okres 16 dni,( teraz, kolejny spóźnia sie 17 dni) powiększył mi się brzuch i piersi, miałam mdłości, z sutków leciała (i dalej leci) biaława substancja a lekarz stwierdził że nie jestemn w ciąży. Skierował mnie do endokrynologa który zajmuje sie hormonami. Może w twoim przypadku to jeż jest sprawka hormonów.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 9:59 am    Temat postu: Rudziutka odpisz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rudziutka mam male pytanko ja tez mam cos takiego jak ty tylko ze to minimalnie mi sie piersi powiekszyly i brzuch ale brzuch to normalka i chcem sie spytac co ci powiedzial lekarz ja robilam az 4 testy ciazowe i wszystkie sa negatywne




___________________________________________
____________wystarczy raz pisać post ___________
____ten drugi został skasowany przez rudziutka____
___________________________________________
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 02, 2006 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dostałam poprostu skierowanie do endokrynologa, a co dalej to nie wiem bo jeszcze sie nawet nie zapisałam na wizyte. Radze iśc do lekarza bo to może byc cos powaznego z hormonami

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lisa19



Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w jakiej fazie ciazy moze pojawic sie siara? czy jest to mozliwe juz w 4tym tygodniu??!! czy w tym wypadku to cos z hormonami..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zalamana
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 12:52 am    Temat postu: Czy to jest mozliwe?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HEj mam takie pytanie...troche to dziwne 28 kwietnia mialam dostac okres a 5 maja pierwszy raz kochalam sie z moim chlopakiem.Sex nie byl typowym stosunkiem przerywanym tylko wygladalo to troche inaczej..kochalismy sie bez zabespieczenia a gdy tylko poczul ze mu dobrze to wyjmowal i tak kilka razy...a po wszystkim bawilismy sie jakies 15 min i dopiero wtedy doszedl..a ja nadal nie mam okresu..podkreslam ze wczesniej zdazalo sie ze nie mialam okresu nawet z 3 miesiace i byl nie regularny...pomocy!!Do tego boli mnie jeszcze czas brzuch tak jakby jajniki!;(
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktos tu zaglada??Pomozcie mi jakos
Powrót do góry
olenka
Gość









PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostalam okres trwal 6 dni, czy jestem w ciazy, dodatkowo test wyszedl negatywnie, jak myslicie ?
Powrót do góry
olenka
Gość









PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodam jeszce ze sytuacja ktorej sie obaiwam to wlasnie takie ocieranie bez wytrysku. jest zagrozenie czy juz to jest niemozliwe jesli pojawil sie okres i test negatywny?
Powrót do góry
Julia
Gość









PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ola sluchaj jesli test wyszedl ze nie jestes w ciazy i dostalas okres to czym Ty sie dziewczyno martwisz??Bo nie moge zrozumiec;/ hmy wiesz ile Ty masz lat?? prawidlowy okres trwa od 4-7 dni wiec wszystko gra. a jesli normalnie masz krocej to musisz tez brac pod uwage fakt iz jest ciagla zmiana pogody, skoki cisnienia i twoj stres moga wplynac na to ile trwa okres i jaki jest np. obfity.Dziewczyno nie martw sie...a jesli nadal temu nie wiezysz to zrob jeszcze raz tes i kolejny raz raczej by Cie nie oklamal...powodzenia
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 4 z 52

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group