Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mogło dojść do zapłodnienia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulita



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 1:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, no wlasnie bo te 2 tablety to taka bomba hormonow i moze dlatego, a u twojej kuzynki pozniej wszystko wrocilo do normy? po jakim czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 7:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okres powinnam dostać 06.- 8 .08.08 mam nie regularne miesiączki a dzis jest 18.08 boje sie...ostatnio tzn.przedwczoraj włożyłam sobie palec do pochwy i poczułam n niej jakąś kulke duzą....co to jest czy to może normalne? ODPISZCIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idz do ginekologa to on Cie zbada i powie czy wszystko jest w porzadku. Jesli nie masz jeszcze okresu to moze to byc ciaza ale tez nie musi. Moze trzeba wziasc tabse na wywowalnie @? a Moze spoznia sie przez stres bo sama piszesz ze masz nieregul;arne.. Nie wiadomo. Na forum mozemy tylko gdybac. Dlatego warto isc do ginekologa Smile
Powrót do góry
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno nie ciążą w pochwie, no a serio to musisz napisać czy były jakieś sytuacje ryzykowne itd
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no były takie momenty..kochałam sie z chłopakiem z prezerwatywą i raz bez ale wytrysk poza mna był... ta kulka jest tak na pół palca głęboka jak włoże palec...chyba nie ma sie jej normalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie bylo w Tobie wytrysku to ciaza jest malo prawdopodobna. Ja radze przejsc sie do gina powiedziec o tym ze spoznia sie okres i o tej "kulce" w pochwie. Napewno cos poradzi.
Powrót do góry
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki...najpierw zrobie test jutro,i juto popołudniu sie umówie na wizyte...bo na niczym nie moge sie przez ten okres skupic:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpie żeby to była ciąża masz racje idz do gina
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maja20



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 7:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam...chciałam przekazać że dostałam OKRES he he Very Happy ale mi ulżyłoSmile pozdrawiam i dziekuje za wszystkie rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela17



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 1:56 pm    Temat postu: dziwna syt Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie co sadzicie o mojej sytuacji. Kochalam sie z chlopakiem w przed ostatni dzien okresu z prezerwatywa, trzy dni pozniej dostalam sluzu plodnego, w drugiej polowie cyklu zaczelo mi dokuczac zmeczenie ,sennosc i wymioty (zdarzylo sie 2 razy). teraz dostalam okresu o jeden dzien za wczesnie, byl bardzo obfity i bolesny , ale trwal tylko 3 dni, jest mozliwosc ze jestem w ciazy? prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje Smile


-----edited by emilka----
staraj się nie zaśmiecać forum i nie pisać takich samych postów w różnych tematach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Następny
Strona 51 z 52

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group