Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mogło dojść do zapłodnienia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem szanse małe a to dlatego że się zabezpieczyliście. I był mocno obfity więc wyklucza raczej ciąże. jeśli objawy usteły to napewno niemasz sie co martwić. Jeżeli niesprawdziliście prezerwatywy i nadal masz objawy to zrób tes ale myśle że wszystko ok
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela17



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:03 pm    Temat postu: thx Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Kinia Wink pre... sprawdzilismy moj chlopak na tym punkcie nie zawala xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogumila_11



Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem pierwszy raz na tym forum i chciałabym opisać Wam moja sytuację może ktoś miał kiedyś podobną i powie co to może być bo ja już sama nie wiem co mam o tym myśleć. w grudniu ubiegłego roku miałam okres ok 15 po 4 dniach po okresie zaczełam plamić na brązowo i strasznie mnie kuło w boku myślałam że to kamienie ,wogóle nie myślałam że to ciąża bo to był 1 m-c jak zaczęliśmy się starać o drugiego dzidziusia ( mam synka 7 lat) przez dwa dni tak się męczyłam aż poszłam do lekarza rodzinnego, lekarz rodzinny wysłał mnie do ginekologa, ten zrobił mi USG które nic nie wykazało dopiero po wyniku B. HCG okazało się że jestem w ciąży niestety plamiłam dalej i po kilku dniach ten wynik spadł tzn, że poroniłam lekarz wtedy mi jeszcze powiedział, że mogla to być torbiel, która pękła nie przejęłam się wtedy tak bardzo tą sytuacją powiedziałam sobie że widocznie tak miałobyć. Przez długi okres bo od tamtego momentu aż do teraz staraliśmy się o dziecko aż w końcu okresu nie dostałam objawy się pojawiły zrobiłam 3 testy bo nie mogłam uwierzyć dwa zwykłe i jeden B.HCG , który wyszedł mi 78. postanowiłam że za 2 tyg, pójdę do lekarza jednak po 2 dniach zaczęłam plamić tak samo jak w grudniu wystarszyłam sie lekarz zrobił mi USG na którym było widać tylko kropkę kazał mi leżeć i brać duphaston a po 3 dniach sprawdzić HCG i tak zrobiła wynik jednak spadł i teraz mam 36 czy tzn że znowu poroniłam dlaczego tak sie dzieje dalej mam objawy mdłości ( czy to urojenie) dalej też nie mam normalnego okresu tylko jakies plamienie brzuch mnie pobolewa ale nie tak bardzo czy wynik BHCG może nie być wiarygodny? dodam jeszcze że mam podwyższona prolaktynę czy ona może to powodować proszę odpowiedzcie mi jeśli któraś z Was miała taką sytuację , co Wam doradzał lekarz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52
Strona 52 z 52

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group