Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mogło dojść do zapłodnienia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
thedark92



Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze rozumien ale bez niepotrzebnej paniki x)

Wątek zamknięty...

Odpowiednie tematy są w tym dziale.
Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulita



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 8:18 pm    Temat postu: dziwna sytuacja czy moge byc w ciazy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blagam o pomoc!
w marcu wzięlam escapelle wystapil okres ale po dwóch tygodniach znow mialam sytuacje ze balam sie czy nie jestem w ciazy i znow wzielam escapelle, dostalam okresu 1 maja ale trwal 3-4 dni bylam u gina po okresie i stwierdzil ze wszystko ok, pozniej kolejnego okresu dostalam znow z wielkim opoznieniem bo 14 czerwca i trwal tez 3-4 dni chodz zawsze mialam 7 dniowe, kolejny okres dostala 4 lipca i trwal rowniez 3-4 dni i od tamtej pory okresu nie mam chodz dawno powinie byc bo na poczatku sierpnia a teraz mam jakas brazowa wydzieline juz drugi dzien a okresu jeszcze niema chodz brzuch mnie tak pobolewal jak przed okresemi sama juz niewiem czy po wzieciu tych 2 tabletek escapelle w tak krotkim czasie mogl rozregolowac mi sie tak bardzo cykl czy to moze ciaza blagam odpiszcie mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze głupotą jest stosowanie takich dawek hormonu tak często jeśli się niemyle to najczęsciej raz w miesiącu można je stosować. Dziwne jest to zatrzymanie okresu ale może być spowodowane czym innym. Może faktycznie escapelle tak podziałał. Jeśli dobrze zrozumiałam to wychodziło by na to że jesteś w 3-4 miesiącu ciąży? Miała byś inne objawy więc moim zdaniem ciąża odpada ale na twoim miejscu poszła bym do gina. Po tabletki niebałaś się iść a teraz masz stracha? Lepiej idz może one spowodowały jakiś skutek uboczny który dopiero teraz daje oznaki. Wiesz takie dawki co 2tygodnie to naprawde durzo
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulita



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wychodzi ze bylby to 5 msc ale innych objawow nie mam, ale slyszalam ze zdazaja sie przypadki oczywiscie sporadyczne ze dziewczyny dowiaduja sie o ciazy w 6 msc bo nie maja zadnych odjawow, do gina ide we wtorek ale teraz nie moge wytrzymac z nerwow i jeszcze brzuch mnie dziwnie boli niewiem czy moze to przez to ze tak sie stresuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulita



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze co myslicie o moim przypadku moze to byc ciaza czy raczej niemozliwe? odpiszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czemu nie poszłaś wcześniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulita



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylam u gina 8 maja bo kazal mi przyjsc na kontrol po pierwszym okresie po escapelle i stwierdzil ze jest ok ale 19 czerwca znow poszlam bo spoznial mi sie okres i tez takie dziwne plamienie mialam ale znow stwierdzil ze jet w porzadku wiec moglby nic nie zobaczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że to raczej zaburzenia hormonalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulita



Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie tez sie nad tym zastanawiam ale te 2 tabletki escapelle wziete w tak krotkim czasie mogly mi az tak bardzo rozregulowac cykl? bo tabletki wzielam 5sc temu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w takich pigugułkach jest potężna dawka hormonów, więc wcale bym się nie zdziwiła jeśli i na Twój organizm podziałały w taki sposób. Moja kuzynka, gdy zażyła tabletkę "po" nie miała okresu przez 6 miesięcy lub 7, bo tak wpłynęły na Nią hormony i niestety po tym wszystkim czekała na dziecko prawie 2 lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Następny
Strona 50 z 52

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group