Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy mogło dojść do zapłodnienia

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie musisz, teraz masz już pewność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 4:08 pm    Temat postu: Od połowy bez prezerwatywy - prosze o pomoc ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiec... kochałam sie ze soim chłopakiem z soboty na niedziele, byliśmy zabezpieczeni w prezerwatywy, ale gdy on sie spuścił poźniej bez proezerwatyewy lecz nie do mnie tylko obok, a pozniej ponownie wsadził swój nażąd Very HappyVery HappyVery Happy jak to mozna nazwać do mnie bez proezerwatywy to jest mozliwosc zebym zaszla w ciąze ??jak moge to sprwdzić ? Boje sie... a moze to dlategoz e jestem chisteryczką? Moze zrobić test ciązowy na wszelki wypadek ?? Pomoz prosze !!! Odpisz mi jak najszybciej bo mam stresa

Kamila
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki za malą dygresje ale "narząd" nieco mnie rozśmieszył Razz

Nie no a tak na powaznie to zależy czy wytarł go czy też nie, lepiej aby w cewce nie znajdowała sie jeszcze sperma, bądz na żołędziu, no bo w tedy ewentualność pozostaje.

Nie ma jednak co panikować Wink jeżeli miałaś dni nie płodne to raczej nie ma czego sie obawiać.

Co do testu to warto go zrobić, zazwyczaj daje on większą pewność niż domysly Wink - jednak wyrocznią on nie jest. Test topotwierdzenie, to coś wiecej niż przeczucia czy odczucia Wink

Najlepiej zapytać farmacełty co do testu, ale zazwyczaj można go wykonać 10 dni od stosunku bądz tez 10 dni przed spodziewana miesiączką, ale głowy nie dam że wszystkie tak mają, najłatwije i najpewniej dopwiedzieć sie już konkretnie na miejscu (w aptece) i to juz o konkretny test - nie musisz mieć nazwy, ale zwsze możesz poprosić aby ci doradzili badz możesz porównac ultki przy okienku Smile Obsługa w aptekach jest miła i pomocno wiec myśle że z tym nie bedzie problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 6:24 pm    Temat postu: Boje sie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak zrobie test i wyjdzie ze jestem w ciazy ???Co wtedy bedzie ???Sad
Wiem na 100 % ze on sie do mnie nie spuscił, takze z tym to spoko Smile ale boje sie jednego... ze gdy on sie spuścil oczywiście nie do mnie a po tym znowu ze kochaliśmy to czy to co on miał na penisie mogło sie dostać do mnie ?? 5 minut po spuszczeniu ??
Wiesz o co mi chodzi ??

Czekam na odpowiedz Kamila
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumie o co chodzi Wink

No pewności Ci nie dam, nie zabardzo jestem jak, no mogło coś zostać mu i tego ja nie jestem wstanie sprawdzic Wink

Za to nawet jeżeli tak sie stało to warto sprawdzić czy miałaś w tedy dni płodne czy też nie? Bo jeżeli dni nie płodne to obawa maleje i to znacznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 7:43 pm    Temat postu: Problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna czy miłam dni płdne ale przypuszczam Smile A co bedzie jak testy wykryją ze jestem w ciązy ??? Co wtedy bede musiała zrobić ??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to już zależy od wielu rzeczy.

Ile masz lat, co robisz (uczysz sie, studjujesz, pracujesz), no też od tego jak zamożną masz rodzine.

Dlatego o takich przypuszczeniach powinien wiedzieć też partner. Po to aby Ciebie wspierał oraz aby sam mógł sobie poukładać wszystko.

Nie wiem czy jesteście wstanie utrzymywać sie sami czy też jeszcze nie.

Napewno nie załamywać sie, racja dziecko zmienia życie, ale nie diametralnie i nie jest to tak ja sie mówi że "dziecko to same klopoty i koniec życia" to nie tak. Sam mam koleżanke która urodziła w wieku 17 lat. A kolege który jest już żonaty i mają teraz pólroczne dziecko i byłem z nimi na miłym weekendzie w górach Wink

Ważne aby nie poddawać sie, aby mieć wiare i oparcie. Czasem tego oparcia trzeba poszukać, czasem nie jest łatwo, ale da sie to zrobić, naprawde Wink Mimo surowych rodziców - jak sie na poczatku oby tym dziewyną sie zdawało. Udało im sie poukładać to wszystko i wierze że jest to możliwe.

Jeżeli zechcesz napisać coś więcej na temat sytacji w której sie znajdujesz moge napisać coś więcej, tak to jedynie moge pisać ogólnie.

Możesz sie też zarejestować na tym forum w tedy będziesz mogłą wysyłac prywatne wiadomości - zdaje sobie sprawe że możesz nie chcesz pisać pewnych rzeczy tak aby mogli czytać wszyscy.

Uszy do góry, zawsze jest jakieś wyjście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... wiesz mam 15 lat =( masz moze gg ??
Chciałabym usunąć tą ciąże jakbym była, no ale w jkai sposób ??SadSad Tego sie obawiam SadSad Sad Sad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musiała byś się zarejestować i napiasć prywatną wiadomość jezeli chcesz coś poza forum które mogą czytać wszyscy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiktoria
Gość









PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 9:12 pm    Temat postu: Niby tak mogło sie stać ale obawy pozostają Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ODSTAWILAM JAKIS MIESIAC TEMU MOJE TABLETKI ANTY;A POTEM KOCHALAM SIE Z MOIM FACETEM BEZ ZABEZPIECZENIA:NIE DOSZLO DO WYTRYSKU A ''on'' byl we mnie moze okolo 30 sek.potem nie chcialam ze strachu.teraz teoretycznie przy tabletkach powinnam dostac okres w piatek,dzisiaj juz sroda, wiem ze po odstawieniu tabletek okres sie spoznia bo juz tak kiedys mialam ale i tak bardzo sie boje.wiem ze powinnam zrobic test ale powiedzcie czy mozliwe zebym byla w ciazy?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 50, 51, 52  Następny
Strona 2 z 52

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group