Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perełka121313



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nom poprzedniczka ma rację ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiciuu



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki nowicjuszka za odp:)). stres mnie zeżarł. poza tym no dostala normalnie okres:) i krwawienie trwalo tyle ile powinno itd;) wiec to najb. mnie przekonuje:) plus to co napisalas.. okres to okres hyh:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yust00



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nikt mi nie odpowiada.

Dodano po 48 sekundach:

chcę się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yust00 bo to oczywiste ze nie jestes w ciazy Smile bo niby jakim sposobem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yust jak to nie?Sama osobiście Ci odpowiedziałam...

Dodano po 39 sekundach:

nowicjuszka napisał:

Yust Skoro nie było wytrysku to nie ma szans...A jeśli chodzi o okres...Ja bym poszła do lekarza jakbym miała tak krótkie cykle...I do tego jeszcze nieregularne...


A to to niby co jest?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yust00



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale przez dwa ostatnie dni mam bardzo biały śluz czasami Sad i nie wiem co to oznacza Sad

Dodano po 2 minutach:

a zresztą dużo czytałam że ten płyn też może zapłodnić Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sandherka



Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam pisałam już ze kochalam sie bez zabespieczenia i w dni plodne z obliczen i obserwacji prawdopodobnie byla to owulacja.... zaczelam od tamtego czasu mierzyc sobie tempke, mam od 37.1-37.4, niechcec do papierosa nadal jest i to coraz wieksza, i silne zawroty glowy, na test jeszcze chyba za szybko... jak duże szanse są na dzidziusia??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yust00



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yust00 -- prosze mi odpisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Biała_Lilia



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojej nigdy nie slyszalam o tym takie cos mam dopierop pierwszy raz. Co prawda trwalo to krotko.. ale sie przestraszylam.
Dziekuje ci bardzo za odpowiedz.
Pozdrawiam serdwecznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sandherka jesli faktycznie wspolzylas w dni plodne to sa szanse na ciaze, ale na objawy ciazy jeszcze za wczesnie to ze masz jakies silne zawroty glowy czy niechec do papierosow to nie objaw ciazy Smile ja np jestem w ciazy i od samego poczecia mnie nie odciaga od fajek ale przeciwnie chce mi sie palic a jesli chodzi o tempke to mierzy sie ja z samego rana codzien o tej samej porze i przed wstaniem z lozka Smile poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test w dniu w ktorym masz dostac miesiaczke ( oczywiscie jesli sie nie pojawi) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 37 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group