Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaraz po okresie jest duża szansa na zajście...

A to "nie chciał mnie wcześniej martwic" to skrajna nieodpowiedzialność...Można było przecież sięgnąć po tabletkę po stosunku...

Zrób test z krwi jak minie 14-16 dni od ostatniego stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasiula88 napisał:
i zupelnie nie mam apetytu od 2 dni, do tego wczoraj zauwazylam lekka biedunke...

a może czymś się strułaś? lub masz początek grupy żołądkowo- jelitowej .
zrób tak jak radzi nowicjuszka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monia82



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wita was... Ja juz 3 testy zrobilam i na kazdym druga lekko rozowa kreseczka(o roznej porze dnia). Mam pytanie po jakim czasie widac cos na usg i czy normalne jest ze brzuch pobolewa i jajniki??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jak minie 14-16 dni od stosunku idź na czczo zrobić test z krwi...

Testy apteczne robi się z porannego moczu...

Co do USG to zależy...Teoretycznie ok 6-8tc powinno już być coś widać...Ale to różnie bywa Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandra123



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 6:28 pm    Temat postu: czy to objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć mam pytanie , bolą mnie brodawki kiedy dotykam i czasami kłuje mnie w pod brzuszu ,i czuję się śpiąca. Okres spużnia mi się cztery pięć dni czy to obiawy ciąży??temat przenosze do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 6:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy kiedy miał miejsce niezabezpieczony stosunek.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ekips



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:43 pm    Temat postu: czy to ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie , od14 lat biore tabletki antykoncepcyjne ostatnio odstawilam po ostatnim okresie nie wzielam nastepnego opakowania. 2 dni po okresie odbylam pelny stosunek bez innego zabespieczenia mija 2 tygodnie od 3 dni mam bole brzucha tak jak by jajniki bolaly a takze bola mnie piersi czy jest mozliwe ze tak odrazu zaszlabym w ciaze. sorry ale naprawde nie mialam takich objawow wieki Embarassed

temat przenosze do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że na ewentualne objawy jest za wcześnie. Ale możesz zrobić test ciążowy. najlepiej taki z krwi Smile On da 100% pewności.

A co do prawdopodobieństwa...Po odstawieniu tabletek nigdy nie wiadomo kiedy wróci owulacja...Więc ciężko cokolwiek powiedzieć...Zrób test to się wszystko wyjasni...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zzzz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam was mam takie pytanko niesforne poniewaz chce wspolzyc z chlopakiem a boje sie zajscia w ciaze i wjaki najlepszy sposob mozna uniknac ciazy?dziekuje za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zabezpieczajac sie...
- tabletki anty
- gumki
- plastry
- spirale
- globulki
Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group