Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola
Gość









PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 12:43 pm    Temat postu: czy moge być w ciąży?pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

strasznie się boję.. nie wiem czy jestem.. czy nie.. kochałam się z moim chłopakiem 7 stycznia z zabezpieczeniem ale w pewnym momencie prezerwatywa pękła. nie doszło do wytrysku. to były moje dni niepłodne. dostałam okres w terminie ale teraz od kilku dni jest mi niedobrze, czasami jest mi ciemno przed oczami, czy to możliwe że jestem w ciąży? dodam jeszcze że ostatnio też schudłam 1,5 kg. prosze pomóżcie
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw się.Na pewno nie jesteś w ciąży.Schudłaś 1,5 kg,pewnie miałaś kłopot z jedzeniem z powodu zmartwień.Stąd te mdłości.Rozluźnij się i spokojnie poczekaj na miesiączkę.Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 9:35 pm    Temat postu: "Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze kontynuowac tutaj Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No tak tylko już przed innym stosunkiem robiłam 2 razy test i wyszedł negatywny a wiec ja już nie wiem a może iść do ginekologa??
no tak to było bez zabespieczenia.
Mam 18 lat Wink
trochę się martwię.


Majecka Poczekaj 14-16 dni od tamtego stosunku i zrób test ale z krwi. On da 100% pewności i wykryje ciążę której lekarz jeszcze nie zobaczy.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszor92



Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie jeszcze raz dzięki Smile mam chyba ten sam problem co tintin- wmawiam sobie że jestem w ciąży bo wiem że to byłbay katastrofa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tintin



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy istnieje możliwość, żeby nie odczuwać bólu piersi, podczas gdy sutki wydają się powiększone? (jakby spuchnięte).
Czy może być jakaś inna przyczyna takiego stanu rzeczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie doszukuj się objawów ciąży na siłę...Jak nie wierzysz testom aptecznym, to zrób sobie test z krwi. On daje 100% pewności...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bry Moja dziewczyna wczoraj zapomniała wsiąść tabletki a to juz jedna z ostatnich, i dzisiaj wzięła ją rano o 9:08 coś koło tego a zazwyczaj bierze o 21:00-22:00 czy jest możliwość że moje plemniczki ^^ z tamtej Niedzieli w niej zostały..?

I czy przy odstawianiu tabletek w ostatnim dniu brania ich można uprawiać seks? Ostatnia tabletka i jest jeszcze 7 dni bezpiecznych dobrze mówie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
interia1



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 1:37 am    Temat postu: spóźniony okres o 4 dni a potem 2dnowy okres.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem chlopakiem i moja dziewczna po spoznonym o 4 dni okresie dostala tylko 2 dniowy kochalem sie z nia z gumka na pocztku tylko wsadzulem na chwile bez nie doszlem w niej ani nie byle w niej bardzo dlugo i nie wiem co mam teraz myslec moze byc w ciazy? Sad
temat przenosze do pokrewnego -- eyesonfire
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie.Nie dość że byliście zabezpieczeni, to jeszcze nie było wytrysku. Nie ma jak dojść do ciąży. Spokojnie.

Niech pójdzie do lekarza. Może to być infekcja, albo zwykłe zaburzenie hormonalne. Tak czy tak należy to sprawdzić.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group