Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
załamka



Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 5:35 am    Temat postu: hej:) ja mam takie pytanko... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak sie stało ze ginekolog nie zdąył przepisac tabletek antykoncepcyjnych i nie mielismy z chłopakiem(aktualnie byłym) innego zabezpieczenia niż gumka która nam pekła...ale i tak moj partner nie doszedł.zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny (to było dwa miesiace temu)...wiec po zrobieniu testu sie uspokoiłam ale jest cos nie tak bo nie dostałam okresu..do tej pory... Embarassedi strasznie mnie bolą piersi a do tego mam mnóstwo sluzu Byłam u ginekologa miesiac temu i mi powiedział ze mam zrobic test i w tedy jak wyjdzie pozytywny to mam sie do niego zgłosic teraz ma urlop a do innego nei mam ochoty isc .Boje sie ze mogłam zajsc..a juz ztym chłaopkiem nie ejstem i nie mam z nim kontaktu gdyz wyjechał I mam pytyanko do Was dziewczyny ile wam najdłuzej spozniał sie okres(z innej pzryczyny niz ciąza) i czy jak facet nie doszedł to mogło jakos dojsc do zapłodnienia??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie doszedl to nie ma mowy o ciazy...
moze ze stresu Ci sie spoznia?
a cykle masz regularne?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiaa1



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 98

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

droga załamko w tej sytuacji nie ma możliwości zajść w ciąże a jesli chodzi o przyczyny spóźniania się okresu, to może ich być wiele jak choćby stres związany np ze zdawaniem jakiegoś ważnego egzaminiu, może masz jakiś problem o którym ciągle myślisz a wtedy mozna sobie rozregulować cykle. U mnie największe spóźnienie to ponad 3 tygodnie w przypadku stresu i ponad miesiąc gdy brałam tabletki na nadczynność tarczycy. Endokrynolog zapewniał mnie, że to minie i tak się stało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kapsoq



Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ginekolog powiedział żebyś zrobiła test dlaczego więc go nie robisz? Zrób test przede wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym zmienila ginekologa.
skoro to juz dwa miesiace, to jakbys byla w ciazy to by ginekolog ja wykryl.
zmien ginekologa.

i nie zakladaj nowych tematow jesli podobne juz istnieja, to raz. a dwa, nadawaj postom tytuly odpowiednie do "zawartosci", tak sie sklada ze kazdy tu ma "jakies pytanko"
temat przenosze do pokrewnego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób test ciążowy- apteczny lub z krwi.
jednak jeśli nie było wytrysku to ciąża jest niemożliwa. Wink
co do opóźniania okresu- to każdej się może zdarzyć. w końcu organizm to nie zegarek Wink
ja kiedyś miałam objawy typowo ciążowe i gdyby nie to, że niemożliwe było że jestem w ciąży to bym była na 100% pewna że w ciąży jednak jestem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
załamka



Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ...zabezpieczenie które zawiodło..bo prezerwatywa pękła..Razz tak miałam regularny cykl..;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karoliniak



Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie,
mam PCOS i zauważyłam u siebie objwy ciąży tj. mdłości, wrażliwość na niekture zapachy, lekko nabrzmiały brzuch, odrzucenie od papierosów i mdłości po zapaleniu, w ustach smak podrdzewiałej łyżeczki, zgaga. czy może ktoś wiedziec czy w bardzo wczesnie można zauważyć takie objawy przy ok 2 letniej terapii hormonalnej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie objawy ciazy pojawiaja sie ok 4 tygodnia.
skoro sie leczysz, to moze zrob test ciazowy, ok 14 dnia od stosunku w ktorym podejrzewasz ze moglo dojsc do zaplodnienia.
zycze powodzenia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasiula88



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny... przeczytalam mase postów nie wiem czy czuje sie lepiej czy nie po ich przeczytaniu Smile , ale niepotrafie znalezc odpowiedzi na moje objawy...
Martwie sie ze jestem w ciazy nie wiem czy slusznie, a na test odrobinke brakuje mi odwagi Sad... Okres dostalam Smile, mam nieregularny cykl 28-32 dni, i tak tez bylo tym razem- jestem w 6 dniu cyklu! , wszystko jest normalnie okres normalny nie zauwazylam nic niepokojace troszke brzuch mnie boli (ale to przeciez normalne a przez stres sama sobie poteguje te "emocje" i objawy ). Martwi mnie podwyzona temperatura ktora w ciagu dnia wacha sie od 37 do nawet 38 juz 3ci dzien i jest mi prawie caly czas nie dobrze (ale nie wymiotuje) i zupelnie nie mam apetytu od 2 dni, do tego wczoraj zauwazylam lekka biedunke... czy mam sie czym martwic? nie planowalam ciazy, marwtie sie a to poteguje wszytskie "objawy", potrzebuje wsparcia i rady... Smile
z chlopakiem kochamy sie z prezerawtywa, jak dostalam okres moj chlopak powiedzial ze mielismy mala przygode z prezerwatywa (nie chcial mnie wczesniej marwic) ale o ile on dobrze pamieta to bylo zaraz po moim poprzednim okresie wiec raczej nie bylo zagrozenia(o ile nic nie pomieszał) pozniej oczywicie tez z 3-4 razy sie kochalismy.... Martwie sie, co o tym myslicie? buziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group