Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc. Czytałam, że nawet jak ktoś zajdzie w ciążę może mieć @ a właściwie plamienie. Mój @ trwa zawsze 5 dni.
Nie wiem jak nazwać coś co się stało w tym miesiącu.

Dostałam @ regularnie - w niedzielę, ale o dziwnej porze bo wieczorem ok 18-19, zawsze dostawałam rano. ;/ W niedzielę @ był bardzo skąpy, krew była bladziutka. Od poniedziałku do środy @ był normalny, dość obfity (jak zawsze), ale w środę wieczorem po kąpieli nie splamiłam podpaski do rana, ani kropli! Wczoraj miałam tylko lekkie brązowe plamienie. a od wieczora po kąpieli do teraz nic, suchutko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiciuu



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chcialem sie cos spytac bo naczytalme sie o objawach itd i od zmyslow odchodze;). otoz. dziewczyna dostala okres 14 czerwca(przyu czym ma no niregularny) w czerwcu uprawialismy petting, w lipcu rowniez na paru spotkaniach. Podczas zadnego zblizenia jednak nie wprowadzalem palcy do srodka(jest dziewica), a palce mialem zazwyczaj suche, jesli w ogole to troche ale malutko prejakulatu ( na pewno nie trak ze świeża sperma na palcach i wprowadzalem gleboko do pochwy no co to to nie:D). zawsz potem mylem rece, a jak nie mylem to wytarlem po prostu ale po moim orgazmie jak juz mialem sperma na palcach czy ona to zawsze do lazienki szlismy.. No i bylo za kazdym razem milo przyjemnie..ale...spoznil jej sioe okres..7dni.. mowila ze to normalne. 21 lipca dostala okres.. zaczalem sie obawiac czy czasem moze cos nie zdarzylo sie skoro jej sie spoznia ale dostala nareszcie. b. sie cieszylem. ale...no wlasnie:P dostala okres i od okresu nie widzielismy sie bo ja niestety bylem chory itd itp ale..jakoze jak ju mowilem naczytalem sie o tych objawach itd sprawa wyglada tak. Ostatnio w glowie jej sie krecilo.. wczesniej kiedys tez tak miala ale dawno. Teraz tak sie zlozylo ze zawsze jak byla w zadymionych miejscach to kolowalo jej sie od nadmiaru dymu.. w sumnie zrozumiale, poza tym nieznosi smrodu dymu od kiedy pamieta(tez miewam tak czasem).Apetyt ma nadal jak miala, (ahaa jak miala okres, to krwawienie miala tak jak zazwyczaj 4-5 dni) nie jest jej niedobrze w sensie NIE ma nudnosci, dzisiaj poczula sie zmeczona taka w ciaggu dnia(ma goreaco w domu a bylo 30 stopni na dworze moze to dlatego), rano pisala mi ze ja brzuch sciskal mocno..tak z 20 minut. nie podbrzusze ani nic tylko no brzuch..ale przeszlo po 20 min i ok, normalnie po tym jadla.. i wiecie no fiksuje juz bo niby zmeczenie niby poranny bol brzucha zawroty to tam napisane ze sa objawami ale no..okres dostala..czuje sie dobrze...juz sam nie wiem:(( yhh ale sie rozpisalem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nulka



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie nie może być mowy o ciąży bo niby skąd? skoro nie było stosunku i nie było wytrysku w niej to spokojnie w ciąży nie będzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiciuu ile można Ci odpowiadać na to samo pytanie??12 postów w koło macieju to samo!!! Jeszcze chwila i dostaniesz ostrzeżenie!
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiciuu



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nulka dzieki za odp:) no nie bylo tego wiec ne moze byc;). poza tym normalnie orkes dostala wiec chyba tym bardziej:)

nowicjuszka- nie jest to to samo. Mam obawy a zawsze tutaj rzetelne odpowiedzi otrzymuje wiec sie zwracam. i nie jest to to samo wiec jak mozesz prosze nie dawaj ostrzezenia.. chce po prostu otrzymac jakas odpowiedz:)Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skro się za każdym razem boisz to się zabezpieczaj...Albo w ogóle tego nie rób...

Skoro nam nie wierzysz że przez petting nie da się zajść w ciążę...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiciuu



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie chcialem Cie zdenerwowac nowicjuszka przepraszam:). owszem bede sie max zabezpieczal i...wierze wam ze NIE da sie..ale skad te przypadlosci teraz ma ? nie wiem.. pewnie chwilowo . ale wam wierze przeciez:) i jeszcze raz sorry:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 1:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmiany klimatu, pogody, diety, burza hormonalna...Nie panikuj Wink

Wszystko jest ok Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiciuu



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za podniesienie na duchu:) widocznie jakies tymczasowe przypadlosci i nie maja z ciaza nic wspolnego:) a ze naczytalem sie, to teraz tak to wszystko odbieram:). pewnie to to co mowisz nowicjuszka, i nie ona jedna ma pewnie takie kołowania czy tam uczucie dusznosci. Ot, wynika z sytuacji:))tak mysle:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama osobiście tak mam...Także się nie przejmuj Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group