Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

martunia okres przesunie sie pewnie z powodu wyjazdu skoro nie bylo zadnej wpadki
Powrót do góry
Genia



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez mam pytanie. Zastanawiam się, czy mogę być w ciąży, a po test boję się iść zwłaszcza, że mieszkam w malym mieście, wiec proszę was o pomoc.
Miesiączki mam nieregularne i długie cykle..conajmniej 28 dni.
Przed i po krwawieniu zazwyczaj miałam brązowe plamienie[nie gruzdkowe,jak przy chorobach grzybicznych] i teraz też je miałam, przed krwawieniem jeden dzien i dzien po krwawieniu głownym, że tak powiem i wtedy właśnie odbyłam stosunek.. Pozniej trzy dni żadnego śluzu, ewentualnie minimalistyczna ilosc białawego [takiego jak zwykle nieplodnego mojego] i wczoraj znow brazowy...
I ten brąz może być objawem ciąży, czy tym moim typowym? Bo się gubię..
Tuż po okresie przy długich cyklach powinnam mieć wtedy dzień niepłodny, chyba??

Zapomniałam dodać, że stosowaliśmy też prezerwatywe.

Przeniosłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex:))



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z planety:)
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Genia podczas ciazy najczesciej z tego co zaobserwowalam jest sluz jasnozoltawy badz zolty ,nie brazowy.
Ale u kazdej kobiety moze to wygladac inaczej.
Dlugi cykle u Cb to 28 dni???
hm z tego co mi wiadomo to normalny przecietny cykl tyle ma. A dlugie to moga byc co 32 co 34 dni.
Po okresie sa dni nieplodne.
Wgl to wiesz kiedy masz plodne a kiedy nie?
Pozatym jesli uwyzaliscie prezerwatywy a nie byla przebita nic sie z niej nie ulało ani nie zsunela sie to nie masz raczej sie czym martwic.
Skoro sama mowisz ze masz brazowe plamienia to na logike idac to u Cb normalny objaw.
WIec....ja nie widze tu problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Genia



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam na mysli że mój cykl trwa conajmniej 28 dni to jest mój najkrótszy który mi sie zdarzył,a tak to dłużej..
Zsuneła sie już po tym jak doszedł i wyszedł to byla zsunieta u gory penisa, nie została we mnie ani nic z tych rzeczy. Sperma byla pod prezerwatywa, ale nie w tym hmm nie wiem jak to nazwać.. chodzi mi o końcówkę, wiecie o co b Wink ten zbiorniczek ..

Wiem miej wiecej po śluzie kiedy jestem a kiedy nie. Chociaż trochę mnie czasem mnie gubi nieregularność cyklów.. wiec 100% pewnosci nie ma..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ella1825



Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobre Miasto
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 3:26 pm    Temat postu: czy mogę zajśc w ciąże??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem o którym nie mam z kim pogadać, więc może tu znajdę jakąś pomoc. Kilka dni temu dokładnie w niedzielę 2.08 kochałam się z chłopakiem bez prezerwatywy, a był to mój ostatni dzień okresu. No i teraz się trochę boję czy nie zajdę w ciążę bo chłopak spuścił się we mnie. Czy mogę liczyć na jakąś radę??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Genia Jeśli sperma nie wydostała się z prezerwatywy to nie masz się czym przejmować.

ella jak podasz jak długie masz cykle czy regularne, a jeśli nie to ile trwał najkrótszy a ile najdłuższy w ciągu ostatnich 12 miesięcy to będziemy mogły pomóc Smile


Z uwagi na przekroczenie 40 stron, zapraszam do kontynuowania rozmowy tutaj: http://www.biomedical.pl/forum/czy-jestem-w-ciazy-part-21-vt11654.html
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group