Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaniepokojony



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez dziekuje za zastrzyk uspokojenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Acha jeszcze jedno pytanie, może to ma jakiekolwiek znaczenie do mojego pytania poprzedniego: "Mam pewien problem, i potrzebuję specjalistycznej odpowiedzi, bo troszkę się martwie Sad
Otóż, udałem się z dziewczyną na polanę , pieściłem ją palcami, leżeliśmy obok siebie kiedy ona wsunęła mi dłoń pod majtki, po krótkiej chwili wyciągnęła ją, przypadkowo przytarła mi bluzke na której zostało cuś białego (nie miałem wytrysku) podejrzewam że to ten preja cos tam. Wytarłem to palcem a później wsunąłem jej od pochwy, po chwili się dopiero zorientowałem że miałem to coś na palcu, czy jest jakieś zagrożenie ciążą ?"


W niedzielę wtedy kiedy się spotkaliśmy i doszło do tej sytuacji była mokra, dziś była dość sucha od środka, i gdy wyjąłem z niej palce to miałem dość sporo białego dość gęstego płynu, oraz mdle smakowała.. nie wiem czemu tak ? Czy to ma jakiekolwiek znaczenie ?
Wybaczcie że tak prosto z mostu i w ogóle, ale nie jestem od tego specjalistą :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To był śluz oznaczający dni niepłodne najprawdopodobniej...Tudzież owulację...

Zależy który to był dzień cyklu Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiciuu



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm świeża nie bo a to sie otarlo o cos a to wytarlo wiec nie....poza tym nie wkladalem jej palca do srodka a jescze w ogole to dostala okres ..wiec..tak to wyglada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiciuu no widzisz...

No to tak dla informacji pełnej dla wszystkich czytających ten temat:

ŻEBY DOSZŁO DO CIĄŻY NIEZBĘDNA JEST SPORA ILOŚĆ ŚWIERZEJ SPERMY WPROWADZONA GŁĘBOKO DO POCHWY.

Więc przez petting nie da się zajść w ciążę...Tak samo jak przez oral czy anal. Plemniki nie przesiąkają też przez bieliznę nie przegryzają jej, nie drą, nie palą, nie teleportują się, nie skaczą ani nie biegają Wink

Te informację trzeba by gdzieś na widoku kurczę umieścić Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
piekna



Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 3:20 am    Temat postu: 5 dni przed miesiaczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanie uprawialam sex z chlopakiem 5 dni przed miesiaczka ...stosunek byl bez zabezpieczenia czy mogam zajsc w ciaze

temat przenosze w odpowiednie miejsce
mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Biała_Lilia



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 6:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowicjuszka dziwne ze to okres wsrodku dni nieplodnych. Luteine bore od 4mieiecy i nigdy tak nie bylo. Poza tym krew sie pojawila wczoraj dzis juz jej ie ma.. wiec nie wiem dziwne czmu sie pojawila? ehh..Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy od długosci cykli i od tego czy masz regularne....
jesli sa 28dniowe to 5dni przed okresem sa niepłodne i nie ma szans na zajscie w ciaze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yust00



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc tak. Wraz z chłopakiem chcieliśmy bardzo tego ale nie mieliśmy gumek. Dosłownie wszedł we mnie zaczeliśmy to robić, lecz po minucie zrezygnowaliśmy ponieważ oboje nie chcemy bym zaszła w ciąże. Nie doszło oczywiście do wytrysku. Okres mam co 18 dni teraz jest już 19 i go nie ma, ale przyznam że jest czesto bardzo nieregularny.Piersi mnie odrobine już zaczynają boleć. Śluzu niby nie ma ale pojawiły się od czasu do czasu słuz i to bardzo biał. Czy mogę być w ciąży.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biała_Lilia to to nie okres tylko plamienie śródcykliczne. zdarza się Smile

Yust00 Dostałaś już odpowiedź... ----> http://www.biomedical.pl/forum/34-vt11321.html?postdays=0&postorder=asc&start=330

Nie powielaj postów...To nie jest śmietnik...Przeczytaj regulamin forum...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 36 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group