Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 5:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi ktoś odpowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nulka



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy był jakiś wcześniej niezabezpieczony stosunek? jeśli tak to 14-16 dni od niego zrób test jeśli masz podejrzenie, że to może być ciąża. Sama musisz ocenić czy to była normalna miesiączka czy nie. Ja sama wcześniej nie zawsze miałam tyle samo dni krwawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex:))



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z planety:)
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to mogą być zaburzenia hormonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nulka napisał:
a czy był jakiś wcześniej niezabezpieczony stosunek? jeśli tak to 14-16 dni od niego zrób test jeśli masz podejrzenie, że to może być ciąża. Sama musisz ocenić czy to była normalna miesiączka czy nie. Ja sama wcześniej nie zawsze miałam tyle samo dni krwawienie


Był stosunek przerywany: jakoś 2-3 dni przed płodnymi, i dwa razy w czasie płodnych ( w tym raz w dzień owulacji).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

annka22 Jeśli Twój partner zdążył wyjąć penisa na czas to w ciąży nie będziesz...Albo się zabezpieczajcie albo postarajcie o dziecko...Cały czas co miesiąc zadajesz takie samo pytanie...Dostaniesz ostrzeżenie w końcu !
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kydem



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:49 pm    Temat postu: Czy jest to możliwe aby moja druga połowa zaszła w ciążę? :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem nowy na forum i być może ten temat nie w tym dziele zamieszczam za co z góry przepraszam jesli tak jest. Moj problem jest taki i za razem pytanie. Wczaraj kochalismy się z moją kobieta zabezbieczeni "gumką". Gdy skonczyliśmy to zdjąłem to z siebie wytarłem sie i rano kochalismy sie bez prezerwatywy z grą wstępną z żelem Durexa. Moje pytanie jest takie-czy mozliwe to jest aby mogło z gumki coś przez noc się utrzymać na członku co rano mogło by przejść w moją kobietę? Sad Prosze o odpowiedz i co zrobić w takiej sytuacji. Pozdrawiam.


-----edit by nowicjuszka-----

Przeczytaj regulamin forum.

Nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne...Pisz w nich...A ten temat akurat jest na widoku bo specjalnie został podwieszony.

Przeniosłam do pokrewnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
annka22



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 4:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zadaję co miesiąc. To się tyczy tego samego co pisałam wcześniej. Ale skoro wam to przeszkadza to już pisać nie będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex:))



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z planety:)
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ania więcej spokoju:)
Zrób test,on rozwieje Twoje niepewności:)

kydemHę,dziwne troche.
Po 1. Było z prezerwatywą,jeśli nie pękła ani nie zsunela się to zapłodnienie jest niemożliwe.
Po 2.Jeśli "wyczyściłeś"członka to tym bardziej.
Po3.Skoro to było nad ranem to troszkę czasu mineło a plemniki POZA organizmem kobiety czyli na środowisku zyją krótko tego nie da sie tak powiedzieć dokładnie ile dużo czynników na to wpływa:)
Na Twoim miejscu nie marwiłabym sie na zapas.A jeśli już to weź dziewczyne na badania i sprawdzcie czy jest w ciąży albo niech zrobi test po 16 dniach od stosunku:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kydem



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no miedzy stosunkami minelo jakies 12-14 godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martunia884



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie otóż praktycznie mam regularny okres co 28/29 dni miałam okres 7.06 a potem 14.06 wyjechałam do Turcji na 2 tyg i jak wróciłam to dostałam okres 2,07 czyli troszkę wcześniej niż powinnam, a teraz powinnam dostać wg, obliczeń 29.07 a jest już 3.08 a okresu nie mam dodam, że 29.07 wtedy kiedy powinnam dostać okres robiłam test wyszła jedna kreska i teraz w sobotę tj. 01.08 robiłam drugi też wyszła jedna kreska, piersi mnie bardzo bolą jak to zwykle przed okresem, czy możliwe jest , że okres po prostu mi się przesunął? Proszę o odpowiedź..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group