Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

"Czy jestem w ciąży?"-temat specjalny (part 20)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteś pewna w 100% ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak Smile zapewne to było podniecenie Smile
do ciazy potrzebny jest wytrysk w srodku, dni płodne i owulacja.
zeby zaciążyła to musiałbys miec mega duzo spermy na paluchach i super predkosc a ot tak od wsadzenia nie zachodzi sie w ciaze,chociaz znam taki przypadek ale to 1 na milion.
napisz w ktorym to dniu cyklu sie stało? ilodniowe cykle ma dziewczyna,regularne czy nie? itp Smile wg mnie jest w porzadku Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niki;)



Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: strzelce opolskie
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:49 pm    Temat postu: Nie mam pojęcia czy miałam dni płodne;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia czy miałam dni płodne wiem że to śmieszne że nie mam pojęcia kiedy mam płodne a kiedy nie! ale przyznaję się ze nie wiem zawsze mówiłam jak mnie jajniki bolą to są dni płodne !!! a coś takiego z okresem pierwszy raz mi się zdarzyło że po stosunku zaczęłam krwawić!!! mam upławy na dzień dzisiejszy do tego bolą mnie strasznie jajniki. okropny ból mam lewej piersi a do lekarza nie mam odwagi iść
Nidy nie miałam tak żeby okres trwał 7 dni zawsze miałam 5,6 a teraz po stosunku stało się że 7 i naprawdę nie wiem czy w tym momencie były płodne Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm regularnie ma ale nie wiem zbytnio co i jak Smile a nie chcę jej pytać bo będzie się przejmować, ale miała okres z półtora tyg. temu.
Dziękuję Ci za informacje, nie cisnąłem szybko, tylko powoli i to z minutę nie dłużej ponieważ później się skapowałem, czyli nie muszę się martwić Smile ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiciuu



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hallo a ja Sad(( ?? (str 33 albo 34 napisalem:( )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Biała_Lilia



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem, dzis pojawila sie krew na mojej bieliznie. Nie wiem czemu teraz mam dni nieplodne i bore luteine na wyregulowanie miesiaczki. Okres powinien byc 10-12 sierpnia. Co prawda uprawialismy peeting z chlopakiem, ale raczej staralismy sie by wszystko bylo dobrze by zachowac czystosc. Martwie sie czy jestem w ciazy.. Pobolewal mnie brzuch piersi nabrzmialy ale nie bola (zawsze przed okresem zaczynaly bolec i nabrzmiewac). Prosze o pomoc pomozcie, bo jasne ze nioe chce by w ciazy:( Za mloda jestem.
Ehh... ja chyba zwariuje.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luter nie masz się czego obawiać.

wiciuuu a niby jak miała zajść w ciążę? Dostała się świeża sperma do jej pochwy?

Biała_Lilia prawdopodobnie jest to okres...wywołany właśnie luteiną...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.


Ostatnio zmieniony przez nowicjuszka dnia Sro Lip 29, 2009 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niki Zajrzyj do tematu "jak wyliczyć dni płodne/niepłodne" w dziale "metody naturalne" (2 albo 3 od góry) Tam masz napisane co i jak...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.


Ostatnio zmieniony przez nowicjuszka dnia Wto Sie 04, 2009 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luter



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wam bardzo.. jesteście bardzo w porządku :* Smile na pewno będę tutaj zaglądał, jeżeli będzie tak jak mówicie na pewno napiszę ! pozdrawiam i dzięki :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 35 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group