Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie dużo nie mówił, po minie było widać, że zachwycony nie jest, no ale trochę zrozumiał (przynajmniej takie wrażenie odniosłam).
Powiedziałam co mi nie pasuje, co moglibyśmy zmienić. On tylko słuchał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to dobrze Smile moze niech on powie co mu nie pasuje i idzźcie na kompromis? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
to dobrze Smile moze niech on powie co mu nie pasuje i idzźcie na kompromis? Mr. Green

Dobrze gada, polać jej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fever to polewaj Razz ale juz hehehe Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyszło na to, że wszystko mu pasuje oprócz tego, że ja nie chcę tego robić codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ahh faceci. nie rozumie i tyle. nie wiem co powiedziec. na siłe sie kochac to zadna przyjemnosc...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 2:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Fever to polewaj Razz ale juz hehehe Mr. Green

Ok już zaraz, z jakiego osiedla jesteś Razz?
wind_of_hope napisał:
ahh faceci. nie rozumie i tyle. nie wiem co powiedziec. na siłe sie kochac to zadna przyjemnosc...

Nie każdy facet taki jest Razz niektórzy rozumieją, a na pewno kochanie się na siłę to mija się z celem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 7:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra_wrozka a co ile ci odpowiada?

tak dywagujac tez slyszalam opinie ze posuwanie klody nie jest niczym przyjemnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha napisał:
tak dywagujac tez slyszalam opinie ze posuwanie klody nie jest niczym przyjemnym.


ja bym nigdy przenigdy nie potrafilabym byc taka kloda Rolling Eyes nawet jak nie mam ochoty a to sie zdaza na parwde zadko nie potrafie odmowic albo lezec i nic nie robic Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha napisał:
dobra_wrozka a co ile ci odpowiada?


Trudne pytanie, nie ma reguły. To nie tak, że z góry ustalam, że mam ochotę 2x w tygodniu albo raz na miesiąc. Ale są dni, ze po prostu jestem już tak wypompowana, że nie mam na nic ochoty, a sex to już ostatnia rzecz, którą chcę.
Kiedyś było inaczej, miałam większą ochotę, sex był czymś nowym, a teraz jest dom, dziecko, praca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group