Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko teraz jak bezboleśnie przekonać męża, żeby był cierpliwy i troszkę poczekał, a otrzyma zasłużoną nagrodę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze po prostu z nim pogadac ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedz ze nie jestes dmuchana lala ktora mozna posuwac ile sie sobie chce.. kurde moze troche za ostre;/ nei wiem jak przemowic facetom . jesli mowisz NIE to oni i tak nei rozumieja.. powiedz moze ze masz jakies inne zmartwienia i zupelnie nie myslisz o sexie..a moze wyprobojcie afrodyzjaki? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś będę musiała wykombinować. Może zacznę od szczerej rozmowy a jak to nie da skutku, to będę musiała użyć jakiegoś podstępu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 1:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra_wróżka napisał:
Coś będę musiała wykombinować. Może zacznę od szczerej rozmowy a jak to nie da skutku, to będę musiała użyć jakiegoś podstępu.

Moim zdaniem szczera rozmowa to najlepsze wyjście, powiedz jaka jest Twoja sytuacja, jak Cię kocha to powinien zrozumieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fever jaki Ty wyrozumiały.. pewnie ze ja kocha ale facet to facet, wiecznie nie zaspokojony samiec Razz ktory nie rozumie co to znacyz NIE Razz. bez urazy oczywiscie Wink a jak rozmowa nic nie da to co?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem mam wrażenie, że dla facetów sex jest najważniejszy i nie mogą bez niego żyć i nic innego nie ma dla nich znaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyy a ja czasem mam wrazenie ze mojego mena nie pociagam bo ja bym chciala ciagle a on nie i co???
nie mozna generalizowac... kazdy ma inna potrzebe, jeden raz na tydzien drugi raz na dzien trzeba sie tez liczyc ze zdaniem drugiej osoby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda, to prawda. Przecież całe życie składa się z kompromisów. No dzisiaj chyba czeka mnie ta poważna szczera rozmowa. Trzymajcie kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 3:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
Fever jaki Ty wyrozumiały.. pewnie ze ja kocha ale facet to facet, wiecznie nie zaspokojony samiec Razz ktory nie rozumie co to znacyz NIE Razz. bez urazy oczywiscie Wink a jak rozmowa nic nie da to co?

Ja jestem bardzo wyrozumiały i się nie obrażam hehe Wink wszystko zależy od typu człowieka...Ok trzymamy kciuki, napisz jak możesz co powiedział Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 5 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group