Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm caly czas ? mowie tylko przez moje gadanie to robimy i az dziwnie sie z tym czuje, ze tak jakby tylko mi na tym zalezalo i ze ja nalegam, a ona sie godzi...a czasem chcialbym, zeby to ona wyszla z taka inicjatywa itp...a tak to nie wiem co mam myslec...a z rozmowy wynika co innego, ze bardzo to lubi itp, wiec gdzie moze tkwic problem ? Wczesniej to normalnie uprawialismy to wszedzie, gdzie moglismy (no moze przesadzam Wink ), a teraz to jak dobrze bedzie to raz na miesiac...a wczesniej kilka razy w tygodniu, albo co tydzien...wiec chyba cos nie tak jest ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja juz nie wiem, moze spadlo jej libido...
a bierze tabletki antykoncepcyjne??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
to ja juz nie wiem, moze spadlo jej libido...
a bierze tabletki antykoncepcyjne??


nic nie bierze, uzywamy tylko prezerwatyw...wiec co to moze byc heh :/ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja napisze krotko: jesli dziewczyna nie chce wspolzyc i nie jest jeszcze na to gotowa psychicznie i wewnetrzenie to wlasnie tak to sie objawia. Wtedy zawsze ma glupie wymowki bo wstydzi sie przyznac. Wiem to swojej sytacji na poczatku. I jak slysze ze dziewczyna ma jakies wymowki to odrazu na mysl nasuwa mi sie niechec do seksu..

i tu potrzebna jest tylko szczera rozmowa miedzy obojgiem ludzi i tyle inaczej nie da ste tego rozwiazac
Powrót do góry
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 16, 2008 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram pinezkę
porozmawiaj po prostu z dziewczyną szczerze, bo inaczej się niczego nie dowiesz, a ona też sobie pomyśli, że jak już przyjmujesz takie wymówki to nic więcej Ci nie musi mówić.
powodzenia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ech źle patrzycie na tę sytuację. Jestem młody ale może pomogę Wink

Może to stres itp...

Ja myślę że problem tkwi w odżywianiu więcej warzyw i owoców.
Kiedyś na discovery był jakiś tam program i prezenter powiedział że suruwka z kiszonej kapusty zwiększa chęć na sex.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie możecie po prostu wybrać się do seksuologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 3:32 pm    Temat postu: tabletki a apetyt na seks Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny! A czy wasz lginekolog kiedykolwiek zapytał was jak się czujecie po tyck konkretnych tabletkach które bierzecie. Ja np. kiedy lekarz zalecił mi tabletki to przy następnej wizycie zapytał czy nie odczuwam mniejszych chęci do seksu. odpowiedziałam mu że nie, a on na to że to znaczy iż tabletki są świetnie dopasowane do mnie i do mojego organizmu, bo wiele kobiet skarży się na obniżone libido i słaby aptetyt na seks. A co z tego wynika... że akurat taka ilość hormonu która jest zawarta w waszej tabletki lubn ogólnie skład pigułki jest nie odpowiedni dla was... Poinformujcie o tym swojego lekarza przy następnej wizycie...



A spróbuj popatrzeć na to od innej strony nie skupiając się tylko i wyłącznie na sobie. Po części zgadzam sie z moimi poprzednikami: stres, tabletki.
Ale mi się wydaje że może to być nuda. Tak dobrze czytacie, ja czasem też tak mam, że po pewnym czasie stwierdzam że seks jest dziwny, że nie mam już ochoty, a po jakimś czasie, miesiąc dwa wszystko wraca do normy. Może też dziewczyna podświadomie boi się ciąży, często słyszałam o takich przypadkach. I w końcu najważniejsze, mam na myśli blokadę psychiczną... Piszesz Fever że nie chcesz nalegać, ale za każdym razem to ty próbujesz sprowokować seks, a potem czujesz że nalegasz. Otóż ja się zgodzę, uważam że za bardzo ja naciskasz. Być może nie przyszedł jeszcze odpowiedni czas dla niej, a ty próbujesz ją nakłonić do tego stopnia, że sam masz potem wyrzuty. A może ona już chce zadziałać samodzielnie, ale wiesz mi że kobieta nie zrobi czegoś tak od razu, bo chce żebym to wyszło od niej, a nie z przymusu, i zapewne nie chce żebyś pomyślał że ona robi to tylko dlatego że ty tak chcesz... czyli dla świętego spokoju. Lepiej poczekac niż zmuszać, bo seks ma być przyjemnościa i ma dawać satysfakcję obydwojgu. Może posłuchaj dziewczyny jak ci komunikuje żebyś pocałował ją w brzuszek i niżej, bo ona ci w ten sposób komunikuje co jej się podoba. Wiesz mi że jak nie będziesz tak naciskał, tylko od czasu do czasu dopieszczał, to samoistnie wzrośnie jej temperament i sama rzuci się na ciebie...
Pozdrawiam i życzę powodzenia


---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
foremka



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miescina
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bralam tabletki przez kilka lat i nie mialam ochoty na seks po jakims czasie w ogole!!!i to faktycznie tak bvylo , bo teraz ostawilam wszytsko i chyba jest lepiej


moge stweirdzit to ze teraz mam ochote na seks dzien w dzien

--------edited by yalissea--------
Łączymy posty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cieszę się bardzo, że z własnego doświadczenia wiesz co dobrze robić, aby było dobrze i miło Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group