Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelwro



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2012 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie co ty. Jest dużo lepiej odkąd zaczęła to stosować. Również nie chciałem dać wiary w tego typu suplementy,ale ten na prawdę działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olacola



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 12:50 am    Temat postu: libido Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć!
długo się już borykam z tym problemem więc postanowiłam poszukać pomocy na forum.
od ponad pół roku spotykam się z facetem. jest nam dobrze, kochamy się. tak się złożyło, że od kiedy razem jesteśmy zaczełam używać krążków antykoncepcyjnych, nie wiem czy to ma coś wspólnego z moim problemem ale tak mi się wydaję... przechodząc do rzeczy- moja ocheta na sex z kazdym miesiącem była coraz mniejsza, a aktualnie nie kochamy się od ponad 2 tyg a ja nawet o tym nie myślę już. Krążków nie mogę odstawić ponieważ używam ich w celach leczniczych. Probowałam juz tabletek Stimea- nic nie pomogło.

Jestem załamana. Nie wiem co się ze mną dzieję bo na początku związku mogliśmy się kochać po 3 razy dziennie a teraz nawet nie widzę chęci na zwykly pocałunek, pieszczoty.

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobnie, wcześniej mogłam po kilka razy a teraz ochota spadła.Pieszczoty i pocałunki lubię bo są przyjemne, ale ciężko z podnieceniem u mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może potrzebujesz czegoś osłonowo? Co prawda nie używałam krążków, ale za to tabletki. Miewałam czasami tak, ze jedne miesiąc miałam ochotę, a przy następnym w ogole. Zpaytałam się Pani ginekolog, to najpierw odpowiedziała: to niech pani odstawi antykoncepcję :/ a potem w końcu coś mądrego. Mianowicie, żebym sobie kupiła jakiś suplement, który będzie odpowiadała za libido. Poszłam do apteki i kupiłam Asequrellę. Nigdy nie brałam czegoś stricte na wzrost libido, ale ta osłonka powoduje, ze znacznie częściej mam ochotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to równie dobrze można sobie herbatkę z żeń-szeniem pić i dodawać więcej imbiru do potraw Razz
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie nigdy nie stosowałam żadnych specyfików, wolę jakiś czas nic nie robić i czekać aż chcica przyjdzie sama xP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga2244



Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja spróbowałam tego żelu

link usuwam. czytaj regulamin forum
wind of hope
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janekxza



Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wroclaw
PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem nowy . mam problem mam27 lat ochote na sex moja kobieta jest 8 lat starsza ma 5 dzici karzde z innym a zemna niema ochoty sie e kochac a jak juz niby ma to lezy jak kloda ma soirale ale po co jej top jak ?????? pomoze mi ktos jestesmy 1rok z soba kocham ja i holera wie co jest grane Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diana26



Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 8:59 pm    Temat postu: kłody pod nogi... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przesrana sprawa z taka laska ja bym chyba zmienił partnerke zycie sexualne w związku jest bardzo wazne poczytaj te forum tam znajdziesz napewno konkretna odpowiedz

link usuwam. czytaj regulamin forum!
wind of hope
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andzia-79



Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez rzadko mam ochote Sad znacie cos na podniesienie libido?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group