Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narciarka



Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 30, 2013 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na poprawe libido moze dobra kolacja z afrodyzjakami, swiece, odpowiednia nastrojowa muzyka, atmosfera jest wazna:) ja mialam problem z ochota na seks kiedy nie moglam sie nawilzyc w srodku, mialam starsznie sucha pochwe, pomogly mi na to nawilzajace tabletki dopochwowe, od tamtej pory jest juz super! ochota tez jest zawsze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Donatello



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Istnieją na rynku preparaty poprawiające (ZNACZĄCO) libido u kobiet. Najpopularniejsze z nich to femalegra i lovegra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TobikLL



Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam podobny problem. Mam 32 lata, moja żona po urodzeniu dwójki dzieci jakby straciła ochotę na sex. Zanim byliśmy małżeństwem ona miała ogromny temperament w łóżku, była najlepszą z moich dotychczasowych partnerek ..a miałem ich trochę przed nią. Nie wiem co robić, mimo ciąż nadal wygląda świetnie i mam na nią ogromną ochotę ale słyszę tylko że nie ma siły ani ochoty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tobik uwierz ze kobieta ktora urodzila 2jke dzieci moze miec spadek libido az do tego stopnia ze wystarczy jej raz na miesiac..

wydaje mi sie ze to z przemeczęnia.
w jakim wieku sa dzieci ? zapewne małe wiec nie ma czasu myslec o przyjemnosciach kiedy jedno płacze z głodu, drugie ma mokro.


Wy faceci myslicie inaczej.
macie innne priorytety.

czy żona bierze tabl. anty? moze przez to tez jej sie nie chce.

jedyne co moge poradzic to uzbroic sie w cierpliwosc,odciążyc ją w obowiazkach nad dziecmi.
na pare godzin Ty sie zajmij maluchami a żone wygon za zakupy, do fryzjera,kosmetyczki.
zobaczysz jaki bedzie efekt.

ja zwalam winę na zmeczenie i przemeczenie.

sama tez tak mam.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zdrowitka9



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również zmagałam się swego czasu z tym problemem. Po prostu zjadła nas rutyna. Nadmiar pracy, nuda . Nie chciało mi się zupełnie uprawiać seksu. Nie muszę chyba dodawać,ze męża bardzo to frustrowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group