Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zanne



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 12:55 pm    Temat postu: Brak ochoty na seks u kobiet Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem Moja Narzeczona ma chroniczny brak ochoty na seks Ciagle jest zmeczona, to nie ma ochoty to nie ma nastroju Sam nie wiem czy sa jakies metody zeby miala wieksza ochote Chociaz dwa razy w tygodniu bo na wiecej to pewnie i tak nie mam co liczyc Smile Troche mnie meczy ta sytuacja bo ciagle sie musze proscic o seks Nie chce zeby tak wygladalo cale moje przyszle zycie to porazka normalnie
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... a bierze ona tabletki antykoncepcyjne?? a moze dotychczas kochaliscie sie tak jak ona nie chciala... wiesz jakie ma potrzeby, co lubi?? moze warto by sie przejsc do sexuologa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 4:30 pm    Temat postu: sprawa wieku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A, w jakim jesteście wieku?
Bo zapotrzebowanie na seks, różnie kształtuje się u kobiet i mężczyzn, w różnym wieku. Kobieta, która wcześniej nie uprawiała seksu potrzebuje więcej czasu na rozbudzenie w sobie tej potrzeby.
Pomijając fakt oziębłości płciowej jako choroby, może to co ty uważasz za przyjemne, dla niej jest obojętne. Dlatego powinieneś z nią o tym porozmawiać i spróbować dostosować się do jej wymagań, tak jak ona do twoich.
Jednym słowem kompromis.
Bo jak nie dogadacie się teraz, to później będzie już o wiele trudniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanne



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mamy po 27 lat, nie bierze tabletek antykoncepcyjnych Sam nie wiem ciagle to ja musze zabiegac jak chce seks dla niej wcale moglby nie istniec Boje sie ze to zle sie kiedys skonczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... niektore osoby poprostu juz takie sa.... a ona zawsze taka byla?? sa roznego rodzaju tabletki na zwiekszenie popedu u kobiet moze wybierzcie sie do sexuologa on cos powinien zaradzic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 5:38 pm    Temat postu: <to ty powiedziałeś> Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nooooo.
To ty powiedziałeś.
"Źle się to skończy!'
Utrzymanie faceta w tym wieku, w abstynencji seksualnej jest szkodliwe dla zdrowia, tak mi powiedziała jedna stara Żydówka.
W ogóle seks jest bardzo hepi dla całego organizmu, tak że należy podchodzić do tego zagadnienia jak najbardziej pozytywnie i jak ta druga strona tego nie rozumie, to trudno.
Przecież nie zażądasz od niej poświęcenia przez najbliższe 20 lat?
A dzieci? Chyba chciałbyś je mieć?
Wiem, miłość, ale są i inne kobiety, na które ty będziesz zwracał uwagę i co? Zamkniesz oczy?
Może to da się leczyć?
Spróbuj z nią poważnie porozmawiać, może w przeszłości była molestowana, albo miała jakieś inne przykre doświadczenia, do których nie chce wracać?
Rozmowa, jeszcze raz szczera rozmowa. Jak to nie pomoże, to chociaż wyjaśni źródło problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanne



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Latwo pisac kocham ja i chce z nia byc ale ja tez tak dlugo nie pociagne Nie mowie juz o jakis nowych pozycjach bo to juz zupelna abstrakcja dla mnie klasycznie i tyle a jesli chce cos innego to koniec seksu Coraz bardziej mnie to meczy ale sznuje ja i akceptuje to wszystko chociaz nie wiem czy dobrze robie Nie wiem czy z nia wytrzymam, mam chyba wiekszy temperament seksualny a ona prawie wcale go nie ma Raz w tygodniu po dlugich bojach uda mi sie ja wkoncu zachecic do seksu ale my nie jestesmy malzenstwem ze stazem 30 lat i seks juz nas nie cieszy pogadam z nia a przynajmniej sprobuje a jesli nie to nie wiem Wiem ze z tego bede klopoty kiedys bo tak sie nie da cale zycie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no rozumiem cie... ale tutaj pomoze jedynie szczera rozmowa tak jak to powiedzial comet Smile a jak to nie pomoze to moze sproboj ja namowic na lekarza... znam taka pare w ktorej kobieta tak samo zachowywala sie jak ty opisujesz... wybrali sie do specjalisty i to pomoglo Smile zycze powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lut 24, 2007 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aj powiem Ci tak :d kobicie sie chce zawsze ale nie zawsze o tym wie :d

nie no zartuje Smile jak sie mojej nie chce delikatny masazyk Smile troszke piesszczot i jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
foremka



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miescina
PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 7:50 pm    Temat postu: brak ochoty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochane od jakiegos roku nie ma ochoty na seks ani zaedne pieszczoty!!nic !!!bralam na poczatku harmonet a teraz plastry i jakos nic sie nie zmienilo!co mam robic?myslalam ze jak przestane sie zabezpieczac to moze pomoze to mojemu organiazmowi ale boje sie przestac stosowac plastry co robic???


----edited by emilka----
przeniosłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group