Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehh.. moze po ciazy libido spadło?moze czujesz sie mniej atrakcyjna? a Twoj maz prawi Ci komplementy? moze Ci tego brakuje,masz niska samoocene..? facet tego nie zrozumie. to kobieta od dawna jest uwazana za "kure domowa" ktora musi prac,prasowac,gotowac, zajmowac sie dzieckiem.. i gdzie po ty mwszystkim jest ochota na sex? nie ma i wcale sie nie dziwie. gdyby tak Twoj maz zamienił sie z Toba na role to moze by zrozumial o co kaman... nie martw sie ,,moze z czasem wszystko sie ulozy po Twojej - Waszej mysli Smile

Dodano po 1 minutach:

fever - os. Nowe Miasto heheh Razz . no tak zapomnialam ze sa wyjatki takie jak Ty Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok to zaraz będę Wink szykuj się hehe, pewnie, że są wyjątki ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No a ja mam odwrotny problem Sad Mogłabym się kochać niemal codziennie, mimo, że jesteśmy ze sobą ponad dwa lata i mieszkamy razem, mimo tego że dużo pracuję i bywam często wykończona. A mój mężczyzna kiedyś też tak chciał, a teraz już nie Crying or Very sad
Kocha mnie, bo ja to czuję i widzę i wiem, ale jak się kochamy raz olbo najwyżej dwa razy w tygodni to jest dobrze.
Zastanawiam się co się stało?
Może powinnyście sięcieszyć, że Wasi mężczyźni, są pod tym względem tacy, jak z pierwszych dni znajomosci?
Choć z drugiej strony rozumiem, że nie wszyscy jak są zmęczeni to mają ochotę i siłę na seks...
Mnie można nawet w środku nocy obudzić, po cięzkim dniu i nie odmówię... Wink
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh to jestes wytrzymałą kobietą Smile. widac facetowi 2x w tyg w zupelnosci wystarczy Smile wiesz mi sie wydaje ze gdybyscie mieszkali oddzielnie,to moze wieksze libido by bylo z jego strony..bo nie byłoby gdzie tego robic..no co za sciana? w samochodzie? w piwnicy? hehe.
a tak : mieszkacie razem, dom w całosci jest dla Was i mozecie w kazdej chwili pozwolic na chwile przyjemnosci, bez strachu ze zaraz ktos wejdzie;/
takie moje zdanie.. Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w zupełności. Nie ma już tej adrenaliny i oczekiwania na wspólne chwile. To jeż dużo daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agajjk



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:51 am    Temat postu: problem z seksem po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem 2 lata po porodzie.Na początku jeszcze miałam znikomą ochotę na seks ale teraz wcale.Mąż jest bardzo wyrozumiały,lecz ostatnio ta sytuacja zaczyna byc męcząca.On nie naciska.Ja unikam nawet sytuacji prowokujących zbliżenie.Kiedyś miewałam b.duża ochotę,a teraz moje ciało umiera.Proszę o pomoc.Dbam o siebie i staram sie być atrakcyjna,lecz brak tu seksu.Może jakies leki czy inne?



------edited by emilka-----
temat przyłączyłam do zbliżonego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to sprawy hormonalne? cykl wrócił do normy? nie stosujesz antykoncepcji hormonalnej?
co do środków na libido, luknij do tego tematu
KLIK
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aqua 83



Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: united kingdom
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 7:59 pm    Temat postu: Dlaczego nie mam ochoty na sex? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio z tego powodu ze mam egzaminy na uczelni i potworny stres oczywiste jest to ze nie mam ochoty na sex, ale moj partner mowi ze normalni ludzie sie odstresowuja sexem wiec ja klamie, wiem jak wspolzyjemy ze sob to nie potrafie sie zupelnie zrelaksowac i odczuwam bol podczas stosunku, to wazy na naszym zwiazku bo ta sfera jest corz gorsza i nie wiem co bedzie dalej. Zouwazylam ze wczesniej jeszcze po prostu tak jakby mi odeszla ochota wogole na sex, ciezko bylo mnie podniecic, tak jak kiedys pieszczoty np piersi wprawialy mnie w totalne podniecenei a teraz nic nie czuje , dlaczego? potrzebuje 2 albo 3 razy wiecej czasu teraz jak kiedys zeby sie podniecic czasami mi jest glupio bo partenr sie stara wiec jak nie jestem gotowa to daje mu znak ze jestem bo to za dlugo trwa i wtedy czuje bol jak we mnie wejdzie w srodku potworny, biore microgynon 30 od 2 lat i dopiero teraz ten problem wynikl.


przyłączyłam temat do tematu pokrewnego. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, tak naprawdę to różne moga być powody twojej niechęci. Przede wszystkim powinnaś porozmawiać szczerze z twoim partnerem, powinien cię zrozumieć, wesprzeć cię i pozwolić ci się wyciszyć.
Gdyby nie ustępował twój stres, myślę, że wart byłoby poszukać pomocy u lekarza.
Kolejna sprawa - bierzesz microgynon od dwóch lat, a czy lekarz, który ci go przepisał, robi cie badania okresowe, tj. morfologia, ob, próby wątrobowe itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja gdybym miala taki problem, to zrobilabym sobie przerwe w tabletkach na pol roku.. bo pieniadze ktore wydajesz na tabletki przeznaczylabym na prezerwatywy, bo moze to przez tabletki spadlo Ci libido. Zrob sobie przerwe w hormonach i nie mysl o seksie jako czyms zly, nieprzyjemnym i jako przymusie. Odpocznijcie trochę od tego, a mysle ze powinnas nabrac ochoty z powrotem na seks Smile
druga sprawa, stres robi swoje, idz na spacer, nawet w deszcz, sama, ciesz sie tym ze zawsze jest jakas pogoda, odprez sie, moze jakies lekkie ziolowe tabletki uspakajajace raz na jakis czas?
poza tym poszla bym do ginekologa opowiedziec o problemie, zbadac hormony, spytac sie o przerwę, o libido, wypytac sie o wszystko.
Trzymaj sie Smile mam nadzieje ze choc trochu pomoglam Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 7 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group