Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:27 pm    Temat postu: Brak ochoty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co robić kiedy nie ma się wogóle ochoty na sex a nawet robi się wszystko, żeby do tego sexu nie dopuścić?
Czy to już oziębłość czy znudzenie rutyną czy jeszcze inne cuda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może pogoda, stres, hormony, zły nastrój? Może obraził Cię czymś? Masz do niego jakies pretensje? Zastanów się

Ja tez coś takiego miałam, ale u mnie powód był oczywisty. Przestało mi zależeć na partnerze, zbliżenia nie dawały mi przyjemności. Po prostu COŚ sie między nami wypaliło. Z czasem nawet buzi na przywitanie nie potrafiłam mu dać Confused
Nie muszę wyjaśniać jak sie to skończyło Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to dlatego, że za mało ze sobą przebywamy, bo tylko praca i praca i zero czasu dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak tez może być. A kto unika sexu? Ty? On? czy obydwoje?
Może porozmawiacie o tym?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrozka bardzo mozliwe. i mozliwe ze to tez znudzenie swego rodzaju. ehh... niestety. moze wymyslcie jakies ciekawe pozycje? urozmaićcie sex? ale swoja droga ile mozna urozmaicac? a jak sie skoncza pomysly to co wtedy?
a jak na to reaguje Twoj facet, jesli czesto mowisz "nie"... wiadomo facetom wiecznie jest za mało Razz

Dodano po 42 sekundach:

mi tez od jakiegos czasu mało sie chce.. w sumie sex nie najwazniejszy...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie chcę. On jest chętny zawsze Razz
Zazwyczaj się złości, ale nie naciska. Często tak kombinuje, że mu ulegam, ale nie mam z tego przyjemności.
Może to też dlatego, że sex jest na codzień, człowiek nie czeka na to z upragnieniem. Może głupie porównanie, ale to tak jak wychodzenie z psem, idziesz bo musisz chociaż leje albo jest mróz. A Ty czekasz na tą wiosnę, kiedy spacery będą przyjemnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eh rozumiem Cie. moze własnie temu tak sie dzieje bo jestescie ze soba 24 na dobe i ile mozna sie kochac? Neutral sa i sexoholicy ale niektorym kobietom starczy raz a dobrze Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
wiadomo facetom wiecznie jest za mało Razz


wcale nie Very Happy

moze poczekajcie troche... zrobcie przerwe...
ja mialam ostatnio taka 4 miesiaczna i sex po tej przerwie byl taki super ze brak slow... u mnie w zwiazku to ja jestem ta ktora moze 24 h na dobe a mojemu partnerowi wystarczy raz na tydzien...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak. zapomnialam o wyjatku Smile a tak poza Plutem to nie wiem czy jest na forum jakis pan ktoremu styknie raz na tydzien sexszenie sie Wink Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do jakiegos czasu myslalam ze P jest jedyny ale mylilam sie jak pogadalam z kumpelami Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 4 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group