Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Związki na odległość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote:a054c7db6c="agusia39"]czyli wynika z tego ze nie bylo to prawdziwe,mocne uczucie - raczej zauroczenie Smile
było jaknajbardziej prawdziwe, to że mnie zdradziła i odrzuciła przeżywałem przez pół roku a i potem jak mi sie przypomniało to byłem zrospaczony. Ona to zrobiła bo okazało sie że nie przyjedzie tu gdzie mieszkam mimo że miała na wakacje no i jak sie okazało że sie nie spotkamy to uznała że to nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fakt ze przezywałeś rozstanie nie znaczy jeszcze o głębokim uczuciu (tu dochodzi jeszcze fakt pożucenia i zdrady - co bardzo udeża w partnera i powoduje załamanie ) aczkolwiek nie będe podważać twojego zdania-bardzo możliwe ze żeczywiście ją kochałeś - i to jest twój atut - angażujesz sie wtedy gdy pokochasz Smile

Co do mojego stwierdzenia - tyczy sie to również 2-giej osoby - najwyraźniej to partnerka była zauroczona skoro jako powód do zdrady podała tak banalny problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agusia39 napisał:


Co do mojego stwierdzenia - tyczy sie to również 2-giej osoby - najwyraźniej to partnerka była zauroczona skoro jako powód do zdrady podała tak banalny problem.

Tez tak mysle...zauroczyla sie..a potem jej sie znudzilo poprostu...no i pewno szukala jakiego kolwiek powodu zeby to skonczyc...

Wspolczuje ci Powerade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sory, ale to są jakieś jajca... Mam 16 lat, jak już gdzieś tam wspominałam, a mój chłopak też ma 16... I jesteśmy razem półtora roku, z tym, że widzimy się codziennie, a nawet siedzmy razem w jednej ławce w naszym kochanym liceum! Razz
Dziewczyno, nie wydaje mi się jednak, żebys tak do końca była pewna swoich uczuć, skoro o wszystko pytasz innych na forum... Mogę się oczywiście mylić, przecież jestem subiektywna.
Za to nie wydaje mi sie, żeby babcia mogła coś zepsuć na odległość. Dzwońciee, piszcie... Nie deklaruj po dwóch miesiącach miłości na całe życie. Najpierw porządnie się ZAkochaj, a dopiero potem myśl o MIŁOŚCI na całe życie! Zyczę powodzenia! Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również mam zwiazek na odległość ,ale sie zakochałam Sad wy piszecie ,że to nie ma sensu, ale to nie takie proste...jak mówicie... Sad Sad Sad . Oboje za sobą tęsknimy jak nie wiem...zdarzają się dni przygnębienia i handr...to boli mnie jak mój chłopak miewa te handry bo zaczyna do mnie pisac oschle...a Ja przez to potem płaczę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kachnaa



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Inowrocław
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 2:23 am    Temat postu: Kachnaa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem liczy się zaufanie ! jeśli macie do siebie zaufanie to zwiazek przetrwa:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem winą zwiazku na odległośc jest lenistwo jednego z partnerów albo obojga... Confused Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mirina89 masz na mysli wina nie udanego zwiazku ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tvisha napisał:
Mirina89 masz na mysli wina nie udanego zwiazku ?
Nie...moim zdaniem jakby facetowi zależało zrobiłby wszystko dla obojga, dla mnie to takie owijanie w bawełne z lekka...dla chcącego nie ma nic trudnego Rolling Eyes sama juz nie wiem jestem tym wszystkim zmieszana i nie wiem co mam myśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem wina lezy gdzie indziej ... przezylam swoje i wydaje mi sie ze to w wiekszej czesci problem ze zmeczeniem emocjonalnym. Bo co znaczy przytulanie w jeden weekend w ciagu miesiaca. Ja mam duzo wieksze potrzeby niz to. Ciagle planowanie podrozy jest meczace ... znajdowanie srodkow ... wielogodzinne podroze z przesiadkami ... opedzanie sie od adoratorow we wlasnym srodowisku ... mnustwo rzeczy moze powodowac klopoty.
Ale kiedy ten czas odleglosci dobiega konca i jesli sie wytrwa to zaczyna sie zupelnie inny okres... w ktorym tez nie koniecznie jest lekko.

mirina89 czemu to facet ma robic wszystko dla obojga ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group