Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Związki na odległość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Ale to nie jest zauroczenie tylko ja czuje ze to prawdziwa milość....cos takiego czego jeszcze nie bylo:>a to ze mamy po 16 lat to zadna przeszkoda nie??


Naprawde nie chce wyjsc na zgorzkniala babe po przejsciach ale w wieku 16 lat kazde odwzajemnione zainteresowanie wydaje sie czlowiekowi miloscia.
Zycze ci dobrze. Podobno milosc prawdziwa poznaje sie po tym ze nie przemija. Poczekamy zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurde wiem ze niby mam dopiero 16 lat,ale jesli ja jestem tego pewna że czuje właśnie miłość doniego??Ja jak go poznałam to nie jadłam NIC przez 2 dni,i jechałam tylko na napojach??I wogóle nie czułam głodu a pozatym mialam takie cholerne motylki w brzuchu:>I jeszcze nigdy nie widziałam faceta,który by płakał.On chciał powstrzymac sie od tego ale niestety??mu nie wyszło!!I dzwoni do mnie codziennie!!Wiec chyba to nie moze byc tylko zauroczenie??
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To wlasnie sa objawy zauroczenia. Milosc to jest to co zostaje kiedy motylki z brzuszka"odleca". Po tym czy cos zostaje wlasnie mozna poznac czy to milosc.
A to ze facet plakal swiadczy jedynie o tym ze zauroczenie jest obustronne.

Ale wiesz co ci powiem- nie psuj sobie humoru analiza. To twoja "pierwsza milosc". Ciesz sie nia. To jest cos pieknego jak kwiat i rownie nietrwalego. Zostawia po sobie cudowne wspomnienia. Kochaj cierp tesknij placz smiej sie. To lekcja zycia na ktorej trzeba byc obecnym bo przez reszte czasu potem zdaje sie z niej egzamin Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będę roztrząsała jakie dokładnie jest to uczucie, ale Kobieto, nie możesz całkowicie skreślać "miłości" z życia tej dziewczyny w określonym czasie.
Nie wmawiaj jej, że to tylko zauroczenie. Ja się zakochałam jak miałam 15 lat, jestem z tym facetem już 3 lata i tak pozostanie. To się stało bardzo szybko. Tylko tyle, że mnie nie dzieliło z nim 200 km... a zaledwie to jest 200 m Very Happy

Ale my, forumowicze, nie możemy naprawdę zweryfikować uczucia tych dwojga. Możemy jedynie przypuszczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Racja. I tego im wlasnie zycze. Zeby bylo jak w Harlequinie Wink
Ale pytana o zdanie odpowiadam najlepiej jaj potrafie i tak jak mysle.
I to jest wlasnie moje zdanie.
Bede szczesliwa jak nikt na swiecie jesli za trzy lata bede mogla odszczekac swoje slowa dotyczace tych dwoch golabeczkow Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie przeciez zobaczyłam go 9 lipca tego roku a jest 14 wrzesień i ja dalej czuje cos do niego.I nie ma takiego dnia żebym o nim nie myślała.Po prostu NIE MA!!A ja wiem,że to właśnie to uczucie:>I denerwuje mnie czasami ze wszyscy wokoło mówią ze to nie wytrwa.Ja i on uważamy zupełnie odwrotnie.Przeciez nie mozecie wiedziec co do niego czuje nie???Jest wileu ludzi którzy zyli na odległość a teraz sa ze soba i maja dzieci:>
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawa jestem tylko jednego-czemu zdecydowalas sie zapytac nas o zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo chce wiedziec jakie opinie na ten temat maja inni:)i wiedziec co o tym mysla??
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy nie jest tak ze mialas nadzieje iz przekonujac nas przekonasz i siebie?
Bo ja mysle ze sama zaczynasz troszke sie zastanawiac czy to zda egzamin. Mam racje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak,bo cały czas o tym mysle żeby to przetrwało choćby najgorszą próbę czasu!!ale to chyba normalne nie??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group