Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Związki na odległość

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Betka



Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 10:12 pm    Temat postu: Związki na odległość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie mam pytanie.Poznałam chłopaka na wakacjach u mojej ciotki.jest on bratem jej meza.I zakochalismy sie w sobie bez pamieci,bylismy ze soba codziennie.Ale musiałam nie stety pojechac do domu.teraz dzieli nas 250 km,czy uważacie że związek na odległośc ma szansę przetrwac??dodam ze dzwonimy do siebie i smsujemy...i wierzymy że nam sie UDA!!!Prosze wyrazcie swoje opinie:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 8:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy na ten tamat ma oczywiście inne zdanie.
Moje jest takie, że jeżeli te dwie osoby chcą być ze sobą razem naprawdę, związek napewno przetrwa. To zależy tylko i wyłącznie od osób w sobie zakochanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiesz, ja mam 16 a on 15 lat.Poznalismy się na wakacjach i jestesmy ze soba juz dwa miesiace.Oboje mamy do siebie zaufanie.Tylko boli mnie to, że widzimy sie dwa razy do roku i ze nie ma tej bliskości fizycznej.Co mam zrobic jezeli bede miała chwile załamania??przeciez nie moge go kontrolowac??odpisz prosze:>
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brutalne ale jak dla mnie prawdziwe. NIE to życie wyobrażeniami tej osoby po pewnym czasie, nie ma reakcji ani interakcji. Więc jak dla mnie odpada.

Choć są podobnosz ludzie którzy tak żyją i twierdzą że są szczęśliwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 5:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, żyją ludzie i uważają, że są szczęśliwi, więc oni też mogą.
Tylko, że ja myślałam, że Wy macie po 20 lat... a tu 16 i 15.
W takim razie inaczej troszeczkę to się przedstawia.

Gdybyście byli starsi, napewno rodzice na tygodniowy wyjazd do chłopaka nic by nie powiedzieli, no chyba, że teraz też nic by nie powiedzieli.

Jeżeli macie zaufanie do siebie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by w związku dalej trwać. Ale Wy tak mało się widujecie... na ile Ty możesz tego człowieka znać? Zastanów się.

Spieprzyć sobie życie to nie tak trudno.

Radziłabym jakimś sposobem spróbować zacząć się spotykać na dłużej.
On ma 15, to jeszcze dziecko, może mu się odmienić.


O jakich chwilach załamania mówisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to nierealne. Zwiazek moze przetrwac rozstanie jesli jest mocny ale w waszym przypadku trudno mowic o zwiazku. To jeszcze ten cudowny etap zauroczenia Wink No i ten wasz zwiazek mialby sie skladac z samych rozstan Wink
Pewnie jestem stara zgorzkniala baba ale naprawde nie widze szans.
Jak mialam 15 lat tez myslalam ze prawdziwa wielka milosc przetrwa wszystko i pokona kazda przeszkode. Teraz mam prawie dwa razy tyle i wiem ze o prawdziwa milosc trzeba dbac na biezaco bo inaczej wymyka sie z rak.
Kazda z nas przynajmniej raz zakochala sie na wakacjach. Taki juz nasz babski los Wink Ciesz sie tym co jest teraz ale licz sie z tym ze w przyszlosci pozostana ci po prostu piekne wspomnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

związki na odległość sa mozliwe
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze troche rozwiniesz temat. Jesli chcesz sie wlaczyc do dyskusji to podaj jakies argumenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to nie jest zauroczenie tylko ja czuje ze to prawdziwa milość....cos takiego czego jeszcze nie bylo:>a to ze mamy po 16 lat to zadna przeszkoda nie??
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem związki na odległość nie mają sensu..
Oczywiście nie chcę generalizować, ale byłam w takim przez pół roku
i bardzo dobrze wiem jak to "wygląda"..
Niby wszystko pięknie ładnie, ale po pewnym czasie "czar" pryska..
a chciałam zaznaczyć, że ja z moim byłym widywałam się co tydzien lub dwa i przebywaliśmy ze sobą pare dni..
ale oczywiście mogę się mylić, lecz moim zdaniem to nie możliwe..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group