Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Związki na odległość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co bo ja mam taki problem,ze mój misiu nie ma mamusi(zmarła)i czuje sie bardzo odrzucony przez ojca.Jest traktowany postronnie,czuje sie zagubiony i samotny.A dla mnie najgorsze jest to ze nie moge być w takich chwilach przy nim,przytulić go i pogadać!!wiem że on chce żebym tam teraz była z nim!!Powiedział ze ze swoja byla dziewczyna czuł się niepotrzebny,a teraz gdy mam mnie i jest ze mną czuje się kochany i chce mnie kochać:>Mimo że mieszkamy w dużej odległości:>Ale czy to normalne ze chcemy w tym trwac aż do końca??Czy to naprawde jest milość??Bo ja czuję że tak:)
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to miłość to ja Ci nie odpowiem (nie jestem wstanie tego zrobić).

Na pewno jestście wstanie sprawić że czujecie sie dobrze nawzajem, wspieracie sie, ufacie sobie, pomagacie itd.

To tylko od was zależy czy chcecie traktować siebie jako pare i nie dopuszczać do siebie nikogo innego - czy to w kontaktach realnych czy internetowych, czy jednak mimo tego że dajecie sobie na wazjem tyle, chcecie mieć możliwość poznawania innych.

Szczerze to ja mam 2 takie "układy".

Jeden to dawna znajoma z obozów, ktora mieszka i studiuje nad morzem, od czasu do czasu nawet piszemy pikantne sms'y. Wiem ze w razie czego moge sie wyżalić, nigdy mnie nie odżuci, zawsze poradzi na tyle na ile będzie mogła.

Drógi to kumpela z klasy, dziewczyna z którą zawsze mogę wyjść na piwko, bardzo dobrze czuje sie w jej towarzystwie, wiem i doświadczyłem tego już że nie wystawi mnie, nie wyśmieje, trzyma moją strone, a czasem jej sie za to nawet oberwie. No bo jak ktoś nie odzywa sie gdy kogoś sie "jedzie" to może być to powodem do drwin także z niej i tak sie dzieje.

Jednak w obu tych przypadkach mimo ze mogę liczyć na wiele od nich obu, to nasze życia uczuciowe są odrębnymi życiami.
Zarówne one obie jak i ja wiemy dobrze że chcemy angażować sie uczuciowo z innymi ludźmi.

To nie jest tak że umówiliśmy sie tak od razu, wyszło to w praniu po prostu, a gdy wszyscy zoriętowaliśmy sie że tak jest dobrze zostało to dla formalności powiedziane głośno.

Nie myśl sobie że jestem tak idealny że od razu potrafiłem dojść do tego że nie wiąże sie emocjonalnie z kobietami które potrafią dać mi wiele.
Wcześniej było nieco więcej (parę) podobnych sytuacji gdzie obie strony popełniały błędy i w tedy było nieprzyjemnie.
Czasem to ja sie zangażowałem za bardzo licząc ze jeżeli ja dam wiele albo ona da wiele to da sie to nazwać miłością.
Bywało też tak że ja chciałem na siłe stworzyć coś, powiedzieć głośno i ustalić zasady.

Pozostaw to pmiędzy wierszami.
To sie wyklaruje.

Nie obwiniaj sie jeżeli coś nie wyjdzie, obaj jesteście szczerzy i chcecie tego co napisałem na początku (to co sobie dajecie) i to wcale nie mało.
Owszem ból i rozczarowanie czasem to zasłania, ale pamiętaj że on i tak pozostanie częścią Ciebie, twojego życia. Sprawił na pewno bardzo wiele dobrego. Warto nie zmarnować tego dobra Wink Nawet jeżeli kiedyś tam mieli byście już nie mieć kontaktu ze sobą Wink

Nie obawiaj sie jutra, bo to co było wczoraj już jest piękne i dobre.
A gdy przestaniesz myśleć co będzie jutro łatwiej będzie Ci czerpać przyjemność z tego co jest dzisiaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt odlegości nie oznacza braku uczucia.Skoro chcesz sie opiekować partnerem a on tobą to najlepsza droga do sukceu. Jeżeli ten związek będzie trawał dlaej z takim samym zaangażowaniem to nie jest powiedziane że nie zamieszkacie razem a wtedy wasze uczucia rozkwitna Smile
To jest dla was próba - pokaże czy te uczucia śą prawdziwe i trwałe.

Zycze powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki,ale po prostu ja nigdy czegos takiego nie czułam i potrafie odróżnic czy to miłość czy zauroczenie.Bo moja miłość platoniczna trwała....uwaga...3 LATA!! Shocked A jak go poznałam az do dziś to uczucie pomimo odległości nie gasnie ale bardziej rozkwita Very Happy I on powiedział mi że ostatnio rozmyslal o Nas i doszedł do wniosku,że nie chce mieć juz nikogo innego...chce byc do końca tylko ze mna:>Czy myslicie że takie cos przetrwa 3 lata?? Rolling Eyes
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli jest prawdziwe i z głębi - czemu nie ale to wymaga obustronnego wysiłku i dbałości o uczucie - to tak jak z kwiatem - aby cieszył , nakeży go pielęgnować ( chuhać,dmuchać ) inaczej zwiędnie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty sie pytasz czy to moze przetrwac 3 lata...no ale przeciez to zalezy tylko od was...Jezeli bedziesz z nim szczera, wierna..wyrozumiala...to bedzie dobrze....o ile twoj partner bedzie tak samo zaangazowany w to jak ty....no i wlozy w to serduszko swoje heh Wink



"Nie obawiaj sie jutra, bo to co było wczoraj już jest piękne i dobre.
A gdy przestaniesz myśleć co będzie jutro łatwiej będzie Ci czerpać przyjemność z tego co jest dzisiaj."

Bardzo dobrze powiedziane Piotrek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja4444
Gość









PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama jestem w zwiazku ktory niestety jest 790km..oddalony od siebie,lecz musze ci powiedziec,ze nie ma recepty na to czy zwiazek sie uda czy tez nie,po prostu czas pokze,jezeli natomiast oboje myslicie o wspolnej przyszlosci,to podazajcie ta sama droga a nie zgubicie sie z oczu.
Zycze powodzenia.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki...a ile juz trwasz w tym związku?? Embarassed i nie jest ci trudno??
Powrót do góry
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałem dziewoje na odległość i wytrzymaliśmy od zimy do wiosny a potem już nie dała rady i mnie zdradziła i ja ją i sie rozeszło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli wynika z tego ze nie bylo to prawdziwe,mocne uczucie - raczej zauroczenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group