Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Związki na odległość

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 5:11 pm    Temat postu: Do następnego razu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że twoje zauroczenie szybko przeminie i przy kolejnym spotkaniu, lub nie stwierdzisz, że to nie ma sęsu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powtarzam- ciesz sie tym co jest. Czy skonczy sie slubem czy rozstaniem napewno czegos cie nauczy. Nie mysl za wiele o przyszlosci. Skup sie na tym co czujesz teraz. Moim zdaniem sama doskonale wiesz czy to przetrwa czy nie i jakis glos rosadku podpowiada ci ze mimo wszystko nie Wink Stad zapytanie na forum. Ale moja rada jest taka- czekaj obserwuj i nie martw sie na zapas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak ale powiedzcie mi dlaczego juz z góry niektórzy wiedza że to nie przetrwa??Skoro ja wiem że czuje milość do niego a on do mnie to raczej a nawet napewno wiemy oboje że coś z tego wyjdzie.Jeszcze nigdy nie miałam tak ze myślałam o kimś 24 na dobe od 3 miesięcy.Wiec to raczej nie tylko zauroczenie.Jak myslicie?? Embarassed
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aj tam ...nie sluchaj co ci mowia...
Ja z moja dziewczyna jestem juz ponad rok...prawie 1,5 Razz ..
I mieszkamy od siebie uwaga........400 km!! Razz Twisted Evil Very Happy
I kocham ja...bywaly gorsze dni...ale...przetrwalismy...i teraz wiem ze naprawde mocno ja kocham...
Teraz pisze mature i wyjezdzam do niej...tam mam zamiar sie uczyc po maturce...
Robie to dla nas Wink


Nie patrz co ci inni mowia...kieruj sie tym co ci serduszko mowi Wink
I nie poddawajcie sie!
I pamietaj, ze logiczne...realistyczne.. myslenie nie zawsze wychdozi na dobre Razz Twisted Evil Wink
pzdr. i powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:06 pm    Temat postu: Re: Związki na odległość Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Betka napisał:
Słuchajcie mam pytanie.Poznałam chłopaka na wakacjach u mojej ciotki.jest on bratem jej meza.I zakochalismy sie w sobie bez pamieci,bylismy ze soba codziennie.Ale musiałam nie stety pojechac do domu.teraz dzieli nas 250 km,czy uważacie że związek na odległośc ma szansę przetrwac??dodam ze dzwonimy do siebie i smsujemy...i wierzymy że nam sie UDA!!!Prosze wyrazcie swoje opinie:>


kiedys mialam chlopaka ktory mieszkal 125km ode mnie..bylismy zakochani..przynajmniej mowil ze mnie kocha ja tez go pokochalam..bylismy 2,5 roku razem, zreczylismy sie, a po jakims tygodniu po zareczynach dowiedzialam sie ze u siebie w miescie ma dziewczyne od 3 miesiecy Sad pogodzilam sie z tym a teraz mam ukochanego blisko siebie, widzimy sie codziennie i bardzo go kocham Smile nie twierdze ze zawsze kazdy zwiazek na odleglosc sie tak konczy..moze wam sie uda, trzymam kciuki i zycze szczescia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No a co miałeś na mysli mówiąc GORSZE DNI??A nie miałeś takiego wrażenia że ona tam kogoś ma albo coś w tym stylu??Czy inne osoby wyrażały swoją opinię??Wiesz ja słuchałam juz opini od wielu osob ale żadna mnie do tego trwania w związku na odległość nie zraziła:>Wiesz moja babcia miała takie wonty że on bedzie taki jak jego starszy brat(który miał problemy z policja)bo jest taki sam z wygladu!!I moja mama w to uwierzyła że powiedziała ze mnie tam już nigdy wiecej nie puści!!Ale widze ze ona stopniowo sie do tego przyzwyczaja i mówi że tak że zobaczymy z wakacjami:>To mnie cieszy:)I ja naprawde czuje że go kocham.A on czuje to samo do mnie:>I uważam że jeżeli to jest prawdziwe uczucie to przetrwa na 100%<lol>czy wy tez tak uważacie??
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gorsze dni...ze byly niezle klotnie...ale to wczesniej...chyba mielismy dwie takie wieksze...w sumie to nie klotnie tylko zal o cos tam...ale zawsze dochodzimy do porozumienia...mialem tez waraznie czasami
ze ona kogos ma...ale teraz ufam jej w 100%....ludzie mowili rozne rzeczy...i gdy bym ich posluchal...nie byl bym z nia....a ja jestem taki ze czasami logiczne myslenie chowam do kieszeni..i nie slucham co inni mowia...bo sa tez tzw. ludzie bez polotu...ktorzy boja sie sprobowac czegos nowego i doradzaja jak by mieli 60tke na karku malo checi do zycia Laughing .....ja dla tego poprostu robie co mi serce mowi.....i jestem z nia prawie 1,5 roku....i wiem ze to jest moja milosc zycia Very Happy

Tobie radze robic tak samo jak ja....bedzie dobrze!!!
Jak kocha nie zosatwi...tylko musicie jakos pielegnowac to uczucie..
Zeby tobie ani jemu sie nie znudzilo...
Powodzenia!! Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co masz na mysli mówiąc:pięlegnowac uczucie żeby się nie znudziło??Co mamy robić??Przeciez widujemy sie tylko w wakacje letnie i zimowe??
Powrót do góry
Method99



Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin/Sieradz
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
co masz na mysli mówiąc:pięlegnowac uczucie żeby się nie znudziło??Co mamy robić??Przeciez widujemy sie tylko w wakacje letnie i zimowe??

Wybierzcie sobie np. jakas miejscowosc miedzy wami...i smigajcie tam raz na jakis czas Razz
Wogole...duzo rozmawiajcie....czasami jedyna metoda rozmowy..jest gg...albo tel....i to jest w tym najgorsze....jezeli niepopadniecie w monotonicznosc bedzie ok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co masz na mysli :MONOTONICZNOŚĆ?? Smile ale ja mieszkam w Katowicach a on w Sandomierzu:>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group