Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenka
Gość









PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bea nic nie chce prorokować ale to że dostałaś okres jeszcze o niczym nie świadczy. Jak mówisz kochałaś się w dzień przed okresem a wię to ze go dostałaś nie świadczy o tym że nie jesteś w ciąży. Do zapłodnienia dochodzi w ciągu 72 godzin od stosunku, a zresztą twoje komóreczka jajowa już dawni się złuszczyła wieć ten okres który masz teraz jeszcze o niczym nie świadczy. Radze ci czekac na ten okres następny. Ja sama jestem w podobnej sytuacji. I czekam na ten okres następny (naprawde). Za krótki czas mija od czasu stosunku do okresu, to jest tylko jeden dzień, musisz więc czekać na okres następny. A tak inaczej mówiąć sądze ze to niemożliwe ze jesteś w ciąży to są absolutnie dni niepłodne. główa do góry bo inaczej zwariujemy!!!
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak potoczyły sie twoje losy ale zapłodnienie w takim przypadku jest możliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale nie można jednoznacznie stwierdzić, że jest zapłodnienie możliwe, zalezy jaka dokładnie to sytuacja ... był wytrysk? Czy to były dni płodne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli po wytrysku byl kontakt bezposredni to takie zagrożenie istnieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście - zgadzam się. Ale założycielka tematu nie napisała nic o wytrysku... Czekam na odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

domyslam sie ze do wytrysku doszlo - ale skoryguj najlepiej
poczekamy na wyjaśnienia to coś może poradzimy Smile


Ostatnio zmieniony przez agusia39 dnia Czw Lis 02, 2006 9:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
woj



Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 1:53 am    Temat postu: Dopracować! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję przytrzymać podstawę osłonki przy wyjmowaniu, po wytrysku nie trzymać go w środku - tylko wyjąć.
Wymyć się dobrze, w tym czasie niech Partnerka trochę "odsapnie".
Unikać dotykania penisem sromu, bo może "małe co nieco" wypłynąć, bo rzadko kiedy jest On dobrze wyciśnięty i ma jeszcze "drugi oddech". Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shelly



Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 1:51 pm    Temat postu: Zsunięta prezerwatywa. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ekspertów, mam poważne pytanie, dwa dni temu uprawiałam seks z moim chłopakiem z prezerwatywą, kiedy on doszedł i skończył w prezerwatywie wyjął swojego penisa, ale prezerwatywa została w środku. Na szczęście została ona tuż przy końcu mojej pochwy, zawinęła się troszkę przy końcówce, mój chłopak jednym ruchem ją wyciągnął i sprawdził czy nie przeciekła, czy coś. Wszystko było w porządku. Ponadto do okresu miałam wtedy jakieś 5-7 dni, więc są to raczej dni niepłodne. Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo że doszło do zapołodnienia? Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, doświadczenie mam marne, dlatego się martwię, chyba rozumiecie?Smile Dziękuję z góry za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wieeesz



Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 4:41 pm    Temat postu: Wielki problem! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Dopadl mnie pewien problem. Podczas stosunku zsunela sie prezerwatywa ktora zostala w mojej partnerce. Czy jest jakas szansa ze nie doszlo do zaplodnienia skoro prezerwatywa posiadala plemniko bojcze substancje? Prosze o szybka i konkretna odpowiedz z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agatka147



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę że skoro prezerwatywa posiadała własciwości plemnikobójcze to powinieneś być spokojny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 5 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group