Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O wind_of_hope ostatnio jak mi pomagałaś to nie miałaś takiego "nowego" podpisu. Gratulacje;)

dziekuje Smile
bo bylismy w trakcie oczekiwania Smile
hehe no i udało sie Wink

co do pytania to jestes pewien ze to była sperma?
mi sie wydaje ze w połowie cyklu jest taki nawał sluzu ze łatwo o pomyłke..
ale uwazajcie bo w owulke sex w gumce do konca to nie zbyt bezpieczne Wink
chyba ze chcesz miec taki podpis jak ja ? Wink
tzn dziewczyna a nie TY Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że chłopak trochę szuka dziury w całym, była sperma w prezerwatywie, mogła się trochę rozlać w środku i tyle. Raczej nie zdarza się, żeby nasienie tak sobie wyleciało na zewnątrz, jeśli nic się nie zsuneło i nie pękło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on przewrazliwiony jest Wink.
napewno sie rozlała bo jak inaczej?
tym bardziej ze po wytrysku jescze był w srodku wiec podczas ruchow sie przemiesciła.
ja tym w owulke nie ryzykowała ;]
potem bedzie niedowierzanie bo przeciez była gumka.. Rolling Eyes Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stevemajster



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 15
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
co do pytania to jestes pewien ze to była sperma?


no przecież pod prezerwatywę nie mógł śluz "wejść"

ok dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kunegunda



Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.
wczoraj kochalam sie z moim chlopakiem. Gdy moj facet doszedl, zrobil jeszcze z 2 ruchy i wyciganal gumke. Nie byla peknieta, moze delikatnie sie obsunela o cm. rozmiar był dobry, taki jak zawsze. W poprzednich stosunkach gumki byly mokre 'przezemnie;)' na zewnatrz, ale wczoraj moj partner mial sluz nawet na swojej mosznie.. czy jest opcja, ze to nie byl moj sluz, tylko sperma? Neutral
dodam, ze byl to 13 dzien cyklu.. niestety mam nieregularna miesiaczke. Okres dostalam 14 grudnia, a poprzednio 10 listopada, wiec cykl trwal 35 dni, poprzedni 29. Czy jest potrzeba zazycia tabletki po? Niestety najszybciej do ginekologa moge sie wybrac 29, i bedzie to 60 godzina.. prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli gumka nie pekła to wydaje mi sie ze był to Twoj sluz Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kunegunda



Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

noooo tez mam taka nadzieje, ale kurde... sluz był zawsze, ale nie zauwazylismy go nigdy az tyle;o gumka nie pekla na 100%, ale nie wiem czy nie zazyc tabletki po.. ale nie wiem czy nie bedize juz za pozno;|

Dodano po 1 minutach:

mam zapisanych tylko 5 cykli, a na podstawie tego chyba nie da sie okreslic kiedy sa plodne a kiedy nie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Gru 28, 2011 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie panikuj, ciąży nie będzie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psiuta1234



Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 10:14 am    Temat postu: Po dojściu w dziewczynie z prezerwatywą nie przerwaliśmy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Proszę o szybka odpowiedź doświadczonych osób nie chce głupich odpowiedzi.

Dziś rano kochałem sie z dziewczyną. Miałem prezerwatywę Durex extra safe. dobrze ją założyłem i nie miała powietrza w zbiorniczku na nasienie. I cała sprawa polega na tym że doszedłem w niej i po dojściu( w prezerwatywie) były jeszcze z 4 "pchniecia" z nasieniem w zbiorniczku po pewnej erekcji. Prezerwatywa nie była pęknięta i nic się z niej nie wylało. (chyba że na moje jądra ale to znaczne ilości i nie dostało sie do pochwy). Dla dziewczyny skończył sie okres 4 stycznia 2011 roku z tego co wiem ma teraz dni płodne. CZY MAM JAKIEŚ POWODY DO OBAW?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dostałes juz odpowiedz w innym temacie.
nie pisz 2x tego samego!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group