Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zsunięta prezerwatywa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Móc można, ale nie należy się raczej spodziewać serdecznego przyjęcia, czy nawet pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olej21



Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 8:47 pm    Temat postu: Zsunięta prezerwatywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam kochalismy sie z dziewczyną ona była na mnie i zauważylismy że prezerwatywa sie zsuneła , gdy wyciągnąłem penisa prezerwatywa była mniej więcej do połowy narządu. Nie doszedłem w prezerwatywie w środku był tylko śluz wydzielający sie podczas podniecenia tzn stosunku.Sprawdziłem samemu czy sperma/sluz moze sciekac po penisie który jest w gumce ale nie zauważyłęm żeby był mokry. Czy istenieje ryzyko zajscia w ciąze ?? Pozdrawiam i proszę o pomoc Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Olej21 jeśli nie było wytrysku, nie ma powodu do obaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alex2020



Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 10, 2012 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, niedawno kochałem się z moją partnerką, doszedłem w prezerwatywie poza nią, potem leżeliśmy około 10min obok siebie i w pewnym momencie podczas pieszczot zauważyłem że zsunęła mi się prezerwatywa i część niej wylało się na zewnątrz, chciałbym się dowiedzieć czy taka sperma z prezerwatywy po około 10min gdyby gdzieś przypadkowo spadła w okolice wejścia do pochwy jest w stanie zapłodnić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W teorii tak, w praktyce małe szanse.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oms



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 9:39 pm    Temat postu: zsunięta prezerwatywa cd Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
czytałem ten temat i chciałbym zapytać oto o co wszyscy tu pytają czy mogło dojść do zapłodnienia...
Nasza historia jest następująca:
Dziś minął 30 dzień od ostatniej miesiączki i nic się nie wydarzyło,,, więc w głowie kotłuje się może to ciążą?? Współżyjemy regularnie szczególnie weekendy bo dzieli nas pewna odległość... Jedyna niebezpieczna sytuacja którą kojarzę wyglądała tak...
Współżyliśmy na misjonarza, ona na plecach ja na niej, i już miało dojść do wytrysku, czułem to, ale by wydłużyć doznania chciałem to opóźnić i poczułem że jest początek i postanowiłem to "zastopować" i wydawało mi się że to się udało, poczułem minimalny wytrysk. Kontynuowaliśmy stosunek (trwało to nie najkrócej) by osiągnąć szczytowanie co z mojej strony nie doszło do skutku przynajmniej tak mi się wydawało. Chcieliśmy zmienić pozycje więc musiałem wyjść, chciałem też zmienić prezerwatywę.
Po wyjęciu trochę się zdziwiłem po pierwsze prezerwatywa była nieco zsunięta z 4- 5 centymetrów wisiała, była w niej (tak mi się wydaje) sperma jak po małym wytrysku, była w środku prezerwatywa nie była pęknięta, dodatkowo moje włosy łonowe były mokre świecące.
Moje pytanie jest proste czy możliwe było poprzez kontynuację stosunku że sperma mogła wyjść u nasady członka?? Czy mogła się jakoś wydostać i mogło dojść do zapłodnienia?? Jaka najprościej rozróżnić śluz kobiety od spermy mężczyzny?? Z góry dzięki za odpowiedź....


Pozdrawiam oms
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalezy od dnia cyklu u kobiety i tego czy ma jakas infekcje czy nie. Najprosciej po zpaachu - sperma ma zazwyczaj bardzo specyficzny zapach, zupelnie inny niz wydzielina kobiety.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strona 24 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group